Sizi Berekete Götürecek Kanıtlanmış 7 Yol
Bereket Sende bizlere, hayatımızın akışını hayal ettiklerimiz rotasına çevirmenin yollarını, bolluk ve bereket enerjisi ile nasıl kalıcı olarak gerçekleştirebileceğimizi öğretiyor. Bereket Sende,  Ayşe Tolga’nın bir önceki kitabı Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin’ de paylaştığı bilgilerin uygulamaya dökülmesiyle elde edilen kazanımları yansıtmaktadır. Bu uygulamalardan Torus Nefes ve Enerji Tekniği’ni uygulayanların deneyimlediği paylaşımları içermektedir.
Hayatın her alanı için enerjinin yönlendirilebilir bir şifa kaynağı olduğunu savunan Ayşe Tolga, bu kitabında ‘’bereket dışarıda değil, bereket sende’’ diyerek hayatınızda duyduğunuz eksiklikleri gidermenizin ancak sizle mümkün olduğunu göstermektedir.  Kendinizi geliştirmeyi engelleyen sınırlayıcı inançların, düşüncelerin ve duyguların bolluk ve bereket enerjisiyle nasıl yok edilebileceğini deneyimleyeceksiniz. Etkinliği kanıtlanmış 7 yol ile kendi frekansınızı oluşturarak hayatınızın her alanında bolluk, bereket ve refaha kavuşacaksınız.

Ayşe Tolga’dan Bereket Enerjisi Yolculuğuna Sesli Rehberlik
Kitapta Ayşe Tolga tarafından hazırlanmış 28 özel çalışmaya yer verilmiştir. Ayşe Tolga tarafından seslendirilmiş ses kayıtları ve video çalışmaları, kısmet, şans, zenginlik, bereket ve bolluk arayışında olan herkese yol göstermek amacıyla oluşturulmuştur. Her zaman bereket enerjisinde kalmak için ihtiyaç duyacağınız etkili tekniklere kitapta yer alan QR kodlar sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.