Sağlıklı yaşam ve spor yapmanın kendine yatırım olduğunu savunan Ebru Şallı, bu sezon da Ebru Şallı Loves Koton Sport İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’yla her yaştan kadının vazgeçilmez tercihi oluyor. Sezonun enerjisini yansıtan 2 farklı temayla, seçili Koton mağazaları, Koton uygulaması ve koton.com’da müşterileriyle buluşan Ebru Şallı Loves Koton Sport İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu, trendy ve sportif görünümü bir araya getiriyor.

Enerjini baştan yarat: Brigth Summer

Ebru Şallı Loves Koton Sport İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’nun Brigth Summer teması, güneşin verdiği pozitif enerjiyi, tasarımlara da yansıtıyor.
Koleksiyonda, saks, yeşil ve turuncu gibi canlı renklerin yanı sıra, sadeliği ile dikkat çekmeyi sevenler için beyaz ve siyahtan oluşan farklı tasarımlar da bulunuyor.
Ayrıca koleksiyonda, sportif tarzı feminenleştiren sırt detayları, cool bir duruş yansıtan asimetrik kesimler, rahatlığı ön planda tutmak isteyen kadınlar için de oversize siluetler göze çarpıyor.

Enerjini stiline yansıt: Energize

Sağlıklı yaşamın enerjisini ve gücünü stiline yansıtmak isteyen kadınlar için tasarlanan, Ebru Şallı Loves Koton Sport İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’nun Energize temasının en dikkat çeken parçaları arasında sezonun trendi batik desenli Tayt-bra takımlar ve oversize batik t-shirtler yer alıyor. Baskı detaylarına ağırlıkla yer verilen mor, lime, gri, siyah ve beyaz renklerinden oluşan parçalar ile Koton, her sezon olduğu gibi bu sezonda da spor stiline şıklık katıyor.
Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu’na seçili Koton mağazalarından, Koton.com ve Koton uygulamasından ulaşabilirsiniz.