Genç Girişimci İş adamı Eren Şar’dan İş Adamlarına Çağrı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GÜNEYDOĞU BÖLGESİNE YATIRIMLAR ARTMALI

 

Yılın İş Adamı Seçilen,Yükselen Türkiye Platformu ve ESKA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Eren Şar, “Güneydoğu Bölgemizin terörden arındırılarak gelecek istikrar için her karış toprağına yatırım harcı ile kalkındırmamız gerekir. İş adamları olarak Güneydoğu’ya yatırım çıkarması yapalım’ dedi.bir çok Parti ve STK Başkanı yanı sıra TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan’ı ziyaret eden ESKA Yönetim Kurulu Başkanı Eren Şar Güneydoğu Anadolu bölgesinde terörün arındırılması ile iş adamlarının bu bölgelere yatırım yapılmasına değinerek , “Güneydoğu ve Doğu Anadolu’nun nüfus yoğunluğu en yüksek şehirlerimize çok büyük yatırımlarla destek olmamız gerekiyor.

 

Türk iş adamları olarak memleketimizin taşını, toprağını ve her şeyden önce Anadolu hamuruyla yoğrulmuş insanına aşığız. Bu bölgede yatırım yapıp bölge insanına ve istihdama katkı sağlamak gerekiyor. Gerek yapacağımız projelerle kentlerin çehresini değiştirecek, gerekse gerçekleştireceğimiz istihdamla milletimizin müşterek geleceğine katkı koyarak vatandaşımızı yatırım harcı ile kalkındıracağız. İstanbul’da Hakkari’de bizim vatan toprağımızdır. Bölgelerin terörden arındırılması ile iş adamları olarak Güneydoğu’ya istikrarın kazandırılması adına yatırım çıkarması yaparak her iş adamı elini taşın altına koyarak yatırım harcı ile kalkındırmalı’ Başbakanımız sayın Binali Yıldırım’ın Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine yatırım çağrısı bizleri sevinirdi bizlerde he zaman Hükümetimizin milletimizin yanında olduğumuz belirtmek isterim dedi.

 

İş Adamı Eren Şar’ın ziyaretinden duyduğu Memnuniyeti dile getiren TUMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan da böyle bir birlik delikten memnun olacaklarını vurgulayarak ülkemiz ve milletimiz için hayırlısı olmasını diliyorum şeklinde konuştu.

Yorumlar kapalı.