Gilan’dan sosyal sorumluluk…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlhamını yaşadığımız topraklardan alan Gilan ve kültür değerlerini korumak için yaptığı çalışmalarla ön plana çıkan Epos7 Derneği, özel bir projeyle bir araya geldi.

Çok farklı dönemlerin sanatçılarının eserlerinde baş rolde olan ve İstanbul yaşam kültürünün sembolleri arasında kabul edilen lalenin tasarım formunu oluşturduğu Gilan Tulipia koleksiyonunda yer alan bilekliklerin özel bir rengi Epos7 için üretilerek, elde edilen gelir derneğin faaliyetlerine aktarılacak. Mandarin Oriental Bodrum’da, Arzu Sabancı ev sahipliğinde düzenlenen çok özel bir davet ile projenin ilk adımı atıldı ve Tulipia bileklikler, davetlilere sunuldu. Epos7 yararına tasarlanan Tulipia bilekliklere Gilan’ın İstanbul, Mandarin Oriental Bodrum, Ankara ve yeni açılacak havaalanı mağazasından ulaşılabilecek.

Arzu Sabancı’nın yazın tüm güzelliğini yansıttığı ve enerjisiyle çok güzel bir atmosfer yarattığı davete; Revna Demirören, Berrin Zorlu, Zafer Kozanoğlu,Aslı Şen, Zeynep Temelli, Beste Yurttaş, Berna Çebi, Esra Oflaz Güvenkaya ve Meral Yazıcı gibi isimler katılarak, keyifli bir kahvaltı ortamında, neşeli bir yaz sabahı geçirdi.

 

gillzln18 gillzln1 gillzln2 gillzln3 gillzln4 gillzln5 gillzln7 gillzln8 gillzln10 gillzln11 gillzln12 gillzln15 gillzln16

Yorumlar kapalı.