Ramsey’den Türkiye’de bir ilk!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ramsey’in Türkiye’de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği sanal alışveriş gardrobu uygulaması, Zorlu Center Ramsey mağazasında gerçekleştirilen davetle marka müdavimlerinin beğenisine sunuldu.

 

Buse Terim’in viral reklamını tasarladığı Ramsey’in sanal gardrobunun tanıtım davetine iş, sanat ve spor dünyasının tanınmış simaları katıldı.

 

Davet boyunca Buse Terim neredeyse tüm davetlilerle tek tek ve özel olarak ilgilenerek büyük takdir topladı. Buse Terim en önemli destekçilerinin babası ve eşi olduğunu belirterek, “İyiki varlar ve iyiki benim ailemler.” dedi.

 

Davetin en önemli konuğu olan Fatih Terim ise “Evde üç bayanla yaşamak çok kolay değil, ama kimse bana onu giyme bunu giy diyemezken Buse diyebiliyor. Bende en azından eleştirildiğimde topu üzerimden atabiliyorum. Ben kendimi kızımın zevkine ve görüşlerine teslim ediyorum. O yüzden rahatım.” sözleri ile kızı Buse Terim’in tarzını belirlediğini söyledi.

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

 

Buse Terim- Fatih Terim- Volkan Bahcekapi-Huseyin Dogan (1) Buse Terim- Fatih Terim- Volkan Bahcekapi-Huseyin Dogan (2)Çiğdem Kamer- Cihan Kamer Çiğdem Kamer- Hüseyin Doğan-Cihan KamerHüseyin Doğan- - Hayrettin
Oğuz Satici-Huseyin Dogan- Mustafa TavilogluRemzi Gür- Ahmet Nazif Zorlu- Zeynel Abidin Erdem- Huseyin Doganomer Taviloglu- Huseyin DoganBuse Terim- Fatih Terim- Volkan Bahcekapi-Huseyin Dogan (1)SMT_3482Buse Terim-Volkan Bahçekapili-Buse-Fatih-TerimHüseyin Doğan- Saruhan TanHüseyin Doğan-- Mustafa Ceceli

Yorumlar kapalı.