42 Maslak sanat ve cemiyet dünyasını buluşturdu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Açılışı geçtiğimiz günlerde 42 Maslak Art!SPACE’de gerçekleşen Shuffle sergisi, cemiyet hayatını ve sanat dünyasını 42 Maslak Art!SPACE’de bir araya getirdi.

 

Keyifli bir Happy Hour partisinde sergilenen eserleri görme imkanı bulan davetliler, Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı ev sahipliğinde sanat dolu bir geceye eşlik etti. 11 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilecek olan serginin happy hour davetine Mustafa Taviloğlu, Arzu Kunt, Gabi-Müjde Doenyas, Gonca Kopuz, Can Ünalan, Bahri Akdağ gibi sanat, cemiyet ve iş hayatından ünlü isimler katıldı.

 

“Artful Living” konsepti ile özel sanat davetlerine bir yenisini daha ekleyen 42 Maslak, Shuffle Sergisi için verdiği Happy Hour davetinde cemiyet ve sanat dünyasından önemli isimlerini ağırladı. Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı ve 42 Maslak Satış ve Pazarlama Direktörü Zeynep Salman’ın yanı sıra; Mustafa Taviloğlu, Arzu Kunt, Gabi-Müjde Doenyas, Gonca Kopuz, Can Ünalan gibi cemiyet hayatından ünlü isimlerin katıldığı davette sanatla harmanlanan keyifli saatler yaşandı. Windowist ve Art Next İstanbul’un sahibi Bahri Akdağ’ın da renk kattığı Happy Hour,  önemli isimleri bir araya getirdi.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Arzu Kunt, Duygu Ula Can Ünalan, Şafak Levi Eda Tokcan, Gonca Kopuz, Haldun AkdemirErol Özmandıracı, Mustafa TaviloğluMüjde-Gabi DoenyasZeynep Salman

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.