Ağustos’un Filmleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Lucy

Tayvan’ın başkenti Taipei’nin suça batmış yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler tarafından yönetilirken en aktif ticaret uyuşturucu ağı üzerinden yürütülür. Lucy, bu tehlikeli uyuşturucu şebekesinde, belalı bir çete için kurye olarak çalışmak zorunda kalan genç bir kadındır. Bir gün bir teslimat öncesinde taşıması için vücudunun içine yerleştirilen uyuşturucu, beklenmedik bir şekilde Lucy’nin vücuduna nüfuz edip kanına karışmaya başlayınca mucizevi bir durumla yüzleşir. Lucy’in damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır! Artık akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadın acımasız bir savaşçıya dönüşecektir.

 

Ünlü Fransız sinemacı Luc Besson’un senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı filmin başrolünde Scarlett Johansson bulunuyor.

 

* Vizyon Tarihi: 8 Ağustos 2014

* Yönetmen: Luc Besson

 

 

 

The Volcano

 

Valerie ve Alain, kızlarının düğününe doğru yola çıkmışlardır. Artık karı-koca olmayan ikilinin arasındaki tek ortak bağlantı kızlarıdır. İlişkilerinden geriye sadece nefret, hatta tiksinti duyguları kalmıştır. Her nasılsa, oldukça saçma bir şekilde, ikisi de aynı uçaktayken, İzlanda’da Eyjafjallajökull adındaki volkan patlar. Patlamanın ardından yayılan kül bulutu nedeniyle bütün Avrupa hava trafiği felç olur. Bu olağanüstü durum karşısında uçak Münih’e acil iniş yapar. Valerie ve Alain, Münih’ten Yunanistan’da gerçekleşecek düğüne yetişmek zorundadır. Ellerinde Münih Havaalanı’ndan kiraladıkları bir araba ve önlerinde katetmeleri gereken 2100 kilometrelik bir yol vardır. Yapacakları bu zorunlu yolculuk, ikilinin ilişkilerini yeniden sorgulamak için bir fırsat yaratır.

 

* Vizyon Tarihi: 1 Ağustos 2014

* Yönetmen: Alexandre Coffre

 

 

Uçaklar: Söndür ve Kurtar

 

Sevimli ve azimli uçak Dusty ve arkadaşları, Uçaklar’ın devam filmi olan Planes: Fire & Rescue ile geri dönüyor! İlki gişede çok sevilen ve 2013’te seyircisi ile buluşan Uçaklar’ın devamında, yine Dusty ve arkadaşlarını eğlenceli maceralara “kanat çırparken” izleyeceğiz. Disney Stüdyo’larının yapımcılığını üstlendiği projede yönetmenliği Roberts Gannaway üstlenirken, senaryo ise ilk filmde de imzası olan Jeffrey M. Howard’a ait.

 

* Vizyon Tarihi: 29 Ağustos 2014

* Yönetmen: Roberts Gannaway

 

 

PFRS2_003C_G_TUR-TR_70x100.indd the volcano

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.