Ayşe Boyner’den “Yaza Merhaba” partisi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cemiyet hayatının genç isimleri, Ayşe Boyner’in ev sahipliğinde gerçekleşen “Yaza Merhaba” partisinde buluştular.

 

 

Bu yılki teması ‘Parlak bir Fikir’ olan Lipton Ice Tea, en farklı ve eğlenceli konsepte sahip “Yaza Merhaba” partilerinden birini gerçekleştirdi. Gündüz saatlerinde yeşil alanlarda yapılan piknik keyfini, İstanbul’un en gözde mekânlarından birinde gece partisine dönüştüren ‘Late Night Picnic’, ünlü isimleri bir araya getirdi.

 

 

Park Hyatt İstanbul Maçka Palas’ın Kral Dairesi ve terasında, Ayşe Boyner ve Mert Vidinli’nin ev sahipliğiyle düzenlenen geceye cemiyet ve magazin hayatından çok sayıda davetli katıldı. Doyumsuz gün batımı manzarasıyla başlayan parti, ilginç sürprizlerle renklendi. Ayşe Boyner, kendi piknik sepetinde bulunan lezzetleri, bu kez özel parti için hazırlayarak, konuklarına ikram etti. ‘Late Night Picnic’ partisi, Dj müziği, ‘Piknik Hatırası’ fotoğraf çekimi gibi keyifli etkinliklerle gece boyunca sürdü.

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

verda penso (6)seyma subaşı- (6)pelin batu (5)pelin akad (1)özge ulusoy (2)ferhan sensoy (1)evren kayar-melis murathanoglu (4)esra-karakaya-murat-cevahireren-cemre (2)edadeniz-akkayabuse-volkan bahçekapılı- (12)bennnu-geredeayse-kucuroglualmeda-abazi-esra-ergintugayse-boyner-mert-vidinli

Yorumlar kapalı.