“Bana Baktığını Biliyorum”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemin genç ve sıradışı fotoğraf sanatçılarından Merve Hasman, ‘Bana Baktığını Biliyorum’ isimli sergisinin açılışını düzenlediği özel bir davetle gerçekleştirdi.

 

Istanbul Edition Otel’de gerçekleştirilen sergi açılışına cemiyet hayatından bir çok sanatsever isim katıldı. Doğal ve çarpıcı karelerin yer aldığı fotoğraf sergisi konuklar tarafından büyük ilgi gördü. Kısa film gösteriminin ardından davetliler sergiyi dolaşarak fotoğrafları sanatçıyla birlikte değerlendirdi.

 

Merve Hasman, The Istanbul EDITION’da gerçekleştirdiği fotoğraf sergisinde “modern yaşamın yoğun temposundaki kişinin şehirden kaçışını, iç dünyasına gerçekleştirdiği yolculuğu ve huzuru keşif sürecini” objektifine yansıttığını söyledi.

 

Teknik eğitimlerini İsviçre, Milano ve Amerika’da alan genç sanatçı, fotoğrafçılıkta öğrenme sürecinin devamlılığına değinerek “Her gün yeni bir şey öğreniyorum, bunun yaşla ve tecrübeyle de alakası yok. Teknoloji de, hayat da çok hızlı ilerliyor. 80 yaşına kadar fotoğraf çekmek istiyorum ve eminim o yaşta da hâlâ öğrenecek bir çok şeyler bulacağım” dedi.

 

Sergi ve film gösterimi Şubat ayının sonuna kadar The Istanbul Edition’da izlenebilecek

 

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

YOSUN GÜRELİ (1) ŞEBNEM-EMRE ÇAPA MERVE HASMANGÜLİZ ONURSALEVİN ŞAŞMAZDİLEK-MUSTAFA TONER (1)

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.