Beyaz Buluşma!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Böbrek Vakfı, böbrek hastalıklarına dikkat çekmek ve ülkemizde bu konuda bilinç oluşmasına katkıda bulunmak için çok özel bir organizasyona daha imza attı.

 

Bilimsel çalışmaların yanı sıra sosyal organizasyonlarla da geniş kitlelere ulaşmayı amaçlayan Türk Böbrek Vakfı, gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini daha ekledi.  TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komite Başkanı Seval Ermiş, TBV Mütevelli Heyet Üyesi Selda Topal’ın himayelerinde, Özge Peker ve Ebru Seyyar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete çok sayıda davetli katıldı. SunsetGrill& Bar’da gerçekleşen “ Beyaz Buluşma” konseptli davette konuklar giydikleri beyaz elbiseleriyle şıklıkta birbirleriyle yarıştılar.  Davette kısa bir konuşma yapan Seval Ermiş, Türk Böbrek Vakfı organ bağışı bekleyen hastalar ve özellikle böbrek nakli olmadıkları için diyaliz cihazına bağımlı olarak yaşamlarını sürdüren hastaları, özgürlüklerine kavuşturmanın önemine dikkat çekti. Davete katılan üyeler organ bağışına dikkat çekmek için temsili olarak beyaz güvercin ve beyaz balonları gök yüzene doğru bıraktılar. Davetten elde edilen gelir ile diyalize giren böbrek hastalarına umut oldu.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Pervin Ersoy (3) Seda Kaşıbeyaz Seda VuralSelda Topal, Beren, Seda VuralSeval ErmişSerap Dindar, Canan Göztepe, Özge Peker

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.