“Bikap Florya Kermesi”  Gala Kaşıbeyaz’da düzenlendi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gala Kaşıbeyaz ve Lion Diamond ana sponsorluğunda gerçekleşen BİKAP (Başarılı İş Kadınları Platformu) Florya Kermesi 51 katılımcı firmayla Gala Kaşıbeyaz’da gerçekleşti. Kermesin giriş ücretinden elde edilen gelir Yaratıcı Çocuklar Derneği’ne bağışlandı.

 

Bilge Eren öncülüğünde kurulan BİKAP, sektöründe başarılı olan tüm iş kadınlarını tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor. Bu doğrultuda ilerleyen BİKAP, Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun da desteğiyle 22 Şubat’ta Florya Gala Kaşıbeyaz’da keyifli bir kermese imza attı. Katılımcılar arasında;Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Lion Diamond, Fatih Kıral, Mers Takı, Thanx Co, Fidan Şimşek, Pınar Altuğ, Sinem Güven, Cemil İpekçi Home Tekstil, Lavin Event, Boulevard Osman, Baccarat gibi büyük firma ve markaların da yer aldığı toplam 51 katılımcı firmanın stantlarına ilgi büyüktü.

 

Yaratıcı Çocuklar Derneği Başkanı Didem Çapa ve yönetim kurulu üyesi Özge Günaydın, kermesi düzenleyen BİKAP’ın kurucusu Bilge Eren’e ve kermesin ana sponsorları Lion Diamond adına Öznur Yakın ve Kaşıbeyaz Lezzet Grubu adına Seda Kaşıbeyaz’a teşekkür plaketi verdi. İş ve cemiyet dünyasının ünlü hanımları ünlü markaların yer aldığı stantları gezerek bol bol alışveriş yaptılar. Ziyaretçiler arasında Aslı Şen, Sitare Akdilek, Ayşe Kucuroğlu, Çiğdem Kamer, Burcu Hattat, Özlem Yıldız, Emel Yıldırım, Burcu Karabacak, Aylin yılmaz, Sema Büyüksipahi, Pınar Altuğ, Sinem Güven, Sinem Özal, Esra Erol, İpek Köse, Burcu Ziyal, Esra İnceefe gibi cemiyet ve sanat dünyasından ünlü simalar yer aldı.

 

Projenin sahibi ve koordinatörü olan Bilge Eren’e bu etkinlikte; kermese ev sahipliği yapan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu adına Seda Kaşıbeyaz ve Lion Diamond adına Öznur Yakın destek verdi. Etkinliğin giriş ücretinden elde edilen gelir Yaratıcı Çocuklar Derneği’ne aktarıldı. Ziyaretçiler, Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun özel olarak hazırladığı ikramlarla tüm gün keyifli vakit geçirdi ve BİKAP aracılığıyla da sosyal sorumluluk projesine katkıda bulundular.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Burcu Hattat, Pervin Ersoy, Özlem Yıldız (1) Çiğdem İşbilir (1) Esra Erol (1)Birem Akarsu (1)Ayfer ToprakAslı Şen (5)

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.