Damien Rice – Konser

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Damien Rice hayranlarına müjdeli haber! İrlandalı sanatçı Damien Rice, 29 Temmuz’da Zorlu Center’da müzikseverlerin gönlünü fethetmeye geliyor. Kaliteli müziği ve duru sesiyle birçok filmin sountrack’ından alışkın olduğunuz bestelerini canlı dinleme fırsatını yakalayacağınız konser için yerinizi şimdiden ayırmanızda fayda var, biletler tükenmek üzere… Soft müziği ile canlı performansınıza hayran kalacağınız müthiş bir konser sizleri bekliyor.

 

Kitap

Havva’nın Üç Kızı

 

Elif Şafak’ın Doğan Kitap Yayınevi’nden çıkan son kitabı Havva’nın Üç Kızı ile baş döndürücü bir yolculuğa hazır olun. Yüzyılımızın en çok tartışılan konularını kışkırtıcı üç karakter ile ele alan Havva’nın Üç Kızı, kütüphanenizin klasikleri arasına girmeye aday olacak nitelikte raflarda yerini almaya başladı. Okuyucuyu ‘Ben kimim ve neredeyim?’ sorusuna yönlendirecek güce sahip olan roman, dün ile bugün arasında gidip gelen güncel bir hikayeyi bize anlatıyor.

 

Sergi

İlhan Sayın – Seyir

 

Bugüne kadar grup sergilerinde ve kitap kapaklarında işlerini gördüğümüz İlhan Sayın, ilk kişisel sergisi “Seyir” ile sanatseverlere Depo’da kapılarını açıyor. Sayın’ın ilk kişisel sergisi Seyir’de, son iki senede ürettiği desenler yer alıyor. Seyir, doğanın kendine has yapısı ile günümüzün tüketim nesnelerinin bir aradalığını gözler önüne sererek farklı alanların iç içe geçmesine dikkat çekiyor. Pastoral manzaralarla yapıntı eşyaların oluşturduğu birliktelikleri konu alan Seyir, 3 Temmuz tarihine kadar sanatseverleri bekliyor.

 

Tiyatro

Müfettiş

 

Tiyatro Kedi, büyük usta Haldun Dormen‘in başrolünde oynadığı Müfettiş adlı oyunuyla 26 Temmuz saat 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi‘nde sizlerle buluşuyor. Oyunda, yüzyıllardır bürokraside bitmeyen yozlaşmış kirli ilişkiler, sahtekârlıklar ve insanların ikiyüzlülüğü, dönemin sosyal ve toplumsal konularını içerisinde, çok iyi bir mizahi bir üslupla anlatılıyor. Cenk Tunalı’nın yönetmenliğindeki Müfettiş’in yapımını ise Buket Arıkan üstlendi.

 

Tiyatro (Alternatif)

Bekârlığa Veda

 

Elizabeth Coleman’ın kaleme aldığı ve Akasya Asıltürkmen tarafından uyarlanan romantik komedi ‘Bekarlığa Veda’ tiyatroseverlerle buluşuyor. Düğün öncesi en yakın arkadaşı tarafından gerçeklerle yüzleşen gelin, yaşadıklarının üstesinden bakalım nasıl gelecek? Evlilik öncesine dair çelişkileri konu alan ‘Bekarlığa Veda’ 7 Temmuz tarihinde Akasya Kültür Sanat’ta izleyiciye komediye doyacağı anlar yaşatacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.