Donanımıyla QX80 Farkı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2017 Infiniti QX80 hızla güçlü V8 motoru sayesinde hızlandırır. Yedi vitesli otomatik şanzıman pürüzsüz vardiya ile iyi bir tamamlayıcıdır. 2016 2017 QX80 sınıf için ortalamanın altında bir EPA tahmin 14/20 mpg city /yol alır

 

İnfiniti QX80 çekici iç boyunca high-end malzemeleri bulunmaktadır. Koltuk birinci ve ikinci sıraları rahat ve üçüncü sıra çoğu yetişkin için sıkı sıkmak olmasına rağmen, bol bol yer sağlar. Araç elektroniği sezgiseldir, ancak sürücü yardım özellikleri ve gösterge ışıkları bazı sürücüler için rahatsız edici olabilir. QX80 sınıf için ortalama kargo alanı vardır.

 

QX80 2016 yılında standart özellikleri arasında  güç moonroof, üç bölgeli otomatik iklim kontrolü, 13 hoparlörlü Bose ses sistemi, Bluetooth, USB bağlantı noktası uydu radyo navigasyon, ses tanıma, 8-inç dokunmatik ekran, bir dahil Surround-görüş kamerası, ön ve arka park sensörleri bulunuyor. Kullanılabilir özelliklerde ise, 15 hoparlörlü Bose ses sistemi, arka koltuk eğlence sistemi, kör nokta izleme, ileri çarpışma uyarı, yedekleme çarpışma müdahale ileri acil frenleme, adaptif cruise control ve şeritten ayrılma uyarısı yer alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.