Duru Tiyatro’nun yüksek tempolu yeni kara komedi oyunu “Otelde Cinayet”te Ayumi Takano, Cem Yanılmaz ve Ali Dağhan Balaban birlikte rol alıyor. Sam Bobrick ve Ron Clark’ın kaleme aldığı, Ekin Tunçay Turan’ın dilimize çevirdiği “Otelde Cinayet”in genel sanat yönetmenliğini Emre Kınay, yönetmenliğini ise Cem Yanılmaz üstleniyor. Mitchell Lovell ve Arlene Miller birbirlerini deliler gibi seven bir çifttir. Ancak bir problem vardır: Arlene’nin kocası Paul Miller. İki sevgilinin Paul’ü ortadan kaldırmak için kurdukları cinayet planı, komik ve bir o kadar da karmaşık bir duruma dönüşecektir.

5. sezonunda seyircilerden yoğun ilgi görmeye devam eden “İki Bekâr”da ise Shanette ile Jack’in komik hikâyesi, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlıyor. Birine, bir ilişkiye ihtiyacı olan Shanette Jack’i adım adım izliyor, Jack ise korkuyor; bir ilişkiden, bağlanmaktan, terk edilmekten, aldatılmaktan, soyulmaktan! En çok da çatlak Shanette’ten korkuyor ama Shanette kararlı ve ısrarcı, vazgeçmeye hiç niyeti yok… Amerikan tiyatrosunun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’in yazdığı “İki Bekâr”ın yönetmen koltuğunda Emre Kınay oturuyor. Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın birlikte rol aldığı oyunda, Duru Tiyatro’nun Serdar Aslan, Zafer Aslan ve Tarkan Tekyıldız’dan oluşan orkestrası Durucazzz! da ikiliye canlı performanslarıyla eşlik ediyor ve seyircilere müzikal tadında kahkaha dolu bir 2 saat sunuyor.
“Otelde Cinayet” oyunu 23 Şubat 2022 Çarşamba ve 27 Şubat 2022 Pazar akşamları, “İki Bekâr” oyunu ise 24 Şubat 2022 Perşembe ve 25 Şubat 2022 Cuma akşamları Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde seyirciyle buluşacak. Başlama saati 20.00 olan oyunların biletleri gişeden, biletix.com ve biletinial.com adreslerinden temin edilebilir.