En anlamlı ‘Evet’ Kıbrıs’ta söylendi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tuğana Savgı-Doruk Kaya çiftinin hafta sonu Kıbrıs’ta gerçekleşen muhteşem düğün töreni uzun bir süre hafızalardan silinmeyeceğe benziyor.

Turizm dünyasının önde gelen gruplarından Kaya Holding’in Onursal Başkanı Burhanettin Kaya ve eşi Mahmure Kaya çiftinin küçük oğulları Kaya Holding Yönetim Kurulu Üyesi Doruk Kaya, işadamı Ergun Savgı ve Arzu Savgı  çiftinin kızları Tuğana Savgı ile Kıbrıs’ta muhteşem bir tören ile mutluluğa ‘evet’ dedi. Kaya Ailesi’nin Kıbrıs’taki oteli Kaya Artemis’te gerçekleşen düğün töreni Cuma gününden başladı. Politika, iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı davette Savgı ve Kaya Aileleri misafirleri ile yakından ilgilendiler. Aile ve arkadaşlar için ayrı ayrı mekanlarda düzenlenen akşam yemekleri gecenin ilerleyen saatlerinde canlı performans ile devam etti. Cumartesi akşamı Kaya Artemis otelin havuz başındaki  kokteylin ardından Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün kıydığı nikahta gelin ve damadın şahitliklerini Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Milletvekili Belma Satır, Kemal Çolakoğlu ve Noyan Çolakoğlu yaptı. Nikah töreninin ardından Artemis Balo Salonu’na geçen misafirler özenle hazırlanmış geceye başlangıç yaptılar. Ebru Gündeş’in birbirinden güzel şarkıları ile sahne aldığı düğün, gecenin ilerleyen saatlerinde DJ performansı ile devam etti.

Haber’in Fotoğrafları

Arzu - Ömer Sabancı Berrin - Olgun Zorlu Figen - Fatih KıralSuzan - Turgut ToplusoySadettın - Emek Saran - Hikmet ÇetinZuhal - Ceylan Piriçcioglu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.