Erdorer’ den yılbaşı balosu!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği’nin (Er-Do-Der) geleneksel hale gelen yılbaşı balosunda ünlü Diva Bülent Ersoy sahne aldı.

 

Geçtiğimiz yıl Mardin’den açılan Yenidoğan ünitesinden sonra şimdide geliri Karadeniz Bölgesinde yapılacak olan Yenidoğan Ünitesinde kullanılmak üzere bağışların toplandığı gece Grand Tarabya Otelinde yapıldı ve gecenin sunuculuğunu ise Özlem Yıldız yaptı. Gecede derneğe yardımda bulunanlara plaketler verildi.

 

Sosyetenin önde gelen isimlerinin konuk olduğu balo çok çarpıcı anlara sahne oldu. Hande Sezer Pekcan, Berrin Zorlu, Figen Kıral, Sakine-Hayyam Garipoğlu, Esra Şahin, Sedat Peker eşi Özge Peker, Oya Aydoğan, Işıl Reçber, Nuray Fenercioğlu, Jale Öztarhan, Yasemin Özilhan, Emine Özilhan, Semra Özal, Sibel İlkiz, Arzu Kunt, Tülay Özmen, Beyza Aslan, Beste Yurttaş ve daha pek çok isim katıldı.

 

Bülent Ersoy’un hiçbir ücret almadan sahne aldığı gecenin sonunda kendisine plaket veren Dernek Başkanı Canan Göztepe’ye; ‘Ayol ölecek miyim acaba? Benim hayatta kimseye bir yardımım olmamıştır. Böyle yardımlara başlamışsam ölümüm yakındır’ dedi.

 

Geceye en büyük bağış Sedat Peker’den geldi. Arda Turan’ın tüm takım arkadaşlarına imzalatıp kendisine gönderdiği formayı bağışlayan Peker, müzayedede 50 bin lira verip formayı tekrar satın aldı ve yeniden müzayedeye bağışladı.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Yasemin Özilhan Sema ÇelebiÖzlem Yıldız (1)Nuray FenercioğluIşıl Reçber (1)Feryal GülmanEsra Şahin, Ebru DinçBülent ErsoyBeyza AslanBeste YurttaşBerrin ZorluArzu kunt, Tülay Özmen

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.