Etihad Airways’ten rezidans konforu!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways’in “Rezidans” kabinli lüks Airbus A380 uçağı, Sidney uçuşlarına başladı. Böylece Abu Dabi-Londra hattından sonra -Abu Dabi-Sidney uçuşlarında da ultra lüks seyahat çağı başladı. İstanbul’dan Sidney’e giden Etihad Airways konukları da seyahatlerinin Abu Dabi-Sidney kısmını A380 ile gerçekleştirebilecek.

 

Etihad Airways’in filosundaki A380’ler,havacılık dünyasında çığır açan yenilikleri ve bir ilk niteliği taşıyan üç odalı lüks Etihad Rezidans (The Residenceby Etihad™) kabini ile ön plana çıkıyor. Yaklaşık 12 metrekare alana sahip Etihad Rezidans kabini A380’in üst katının ön bölümünde yer alıyor ve bir ya da iki yolcu ağırlayabiliyor. Bir oturma odası, ayrı bir duş bölümü ve iki kişilik yatak odasından oluşan Etihad Rezidans kabinlerinde havacılık endüstrisinde yine bir ilk olan kabine özel uçuş görevlisi yer alıyor.

 

Etihad Airways’in yeni A380 uçağı ayrıca, tümüyle yatabilen bir koltuğun yanı sıra 205 santimetre uzunluğunda yatağa dönüşebilen bir kanepenin de yer aldığı ve özel bir yaşam alanı sunan yeni First Apartment kabinlerinin yer aldığı ilk uçak olma özelliğini de taşıyor.

 

Etihad Airways, Panasonic eX3 teknolojili E-BOX uçak içi eğlence sistemi ile donattığı A380 filosunda yeni nesil yüksek çözünürlüklü ekranlar ile gelişmiş oyun seçeneklerinin yanı sıra mobil ve wi-fi internet bağlantısı da sunuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.