Hakan Akkaya’nın Cinderella’ları podyumda…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyaca ünlü modacımız Hakan Akkaya’nın Cinderella gelinlik için hazırladığı ve konsepti Hakan Akkaya Event Organizasyon tasarlanan “2022 Hakan Akkaya & Cinderella Bridal Capsule Collection” dev bir defileyle Tersane İstanbul’da tanıtıldı.

Hakan Akkaya Cinderella Gelinlik defilesinde 45 gelinliğe yer verdi. 100 özel parçalık koleksiyonunun tanıtımında 35 manken yer aldı. Ünlü top model Çağla Şikel baş manken olarak kendisi için “Hakan Akkaya & Cinderella Bridal Capsule Collection” koleksiyonundan tasarlanan 2 ayrı tasarım ile podyumda fırtına gibi esti. Defilenin bir başka sürprizi ise 2015 yılında Kolombiya Güzellik Kraliçesi seçilen, aynı zamanda Soner Sarıkabadayı’nın eşi olan Madelein Lopez Camelo, doğum sonrası 3 yıl sonra ilk kez anne olarak podyuma çıkması oldu. Eşini yalnız bırakmayan Soner Sarıkabadayı podyumda hayranlıkla izledi.

Hakan Akkaya Cinderella Gelinlik defilesinde Nirengi Derneği ile iş birliği yaparak “Çocuk Yaşta Erken ve Zorla Evliliklere Dur De” mesajı ile davetlilere siyah gül dağıtarak çocuk gelinleri protesto etti. Defilede Türkiye’nin 75 yaşındaki en yaşlı modeli Nezahat Oyna, çocuk yaşta erken ve zorla evlilikleri protesto etmek için gelinlik giyerek podyuma çıktı. Oyna’nın gelinlikle birlikte elinde tuttuğu siyah gül ile çocuk gelinlere dur mesajını vermesi ayakta alkışlandı. Defile sonunda selamlamaya çıkan Hakan Akkaya büyük alkış alırken Cinderella Gelinlik’in sahibi Erdinç Karadağ ile kapanış pozunu verdi. Defileye İş, sanat ve cemiyet hayatından Buse Tektaş, Aslı Şen, Aslıhan Doğan Turan, Berfin Uluman, Buket Aydın, Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl, Soner Sarıkabadayı, Saba Tümer, Hakan Peker, Gonca Vuslateri, Gözde Sarar,  Hande Acar, TİM Özel Kalemi Belma Ünal, Süleyman Orakçıoğlu, Ahu Orakçıoğlu gibi ünlü isimler katıldı.