İDO ve Metro Turizm’den önemli işbirliği!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İDO ve Metro Turizm, İstanbul–İzmir arasında halen karayolu ile 9 saat süren yolculuğu 6.5 saate indirecek bir anlaşma imzaladı!..

 

Buna göre Yenikapı iskelesinden feribot ile Bandırma’ya gidecek olan yolcular, Bandırma’da beklemekte olan Metro otobüsüne binerek yolculuğuna hiç ara vermeden devam edebilecek. Entegre biletler her iki kurumdan da alınabilecek.

 

Anlaşma ile olumsuz hava koşullarından kaynaklanan İDO’nun sefer iptallerine de çözüm getirildi. İDO’nun herhangi bir sefer iptalinde yolcular belirlenen feribot saatinde Metro otobüsleriyle Bandırma’dan İstanbul’a, ya da İstanbul’dan Bandırma’ya karayoluyla taşınacak.

 

Entegre taşımacılık hizmetinin sunulacağı İDO’nun tarifeli feribot ve deniz otobüsü seferlerine ilişkin hatlar ise şunlar:

 

Kadıköy-Yenikapı-Bursa deniz otobüsü hattı, Bostancı-Yenikapı-Bandırma deniz otobüsü hattı, Yenikapı-Bursa feribot hattı, Yenikapı-Bandırma feribot hattı, Yenikapı-Yalova feribot hattı ve Pendik-Yalova feribot hattı.

 

“Kazanan yolcularımız olacak!”

 

Törende konuşan İDO Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Naz Erer, anlaşmanın, denizyoluyla karayolunu birleştiren önemli bir işbirliği olduğunu belirtti.

 

İDO olarak yolcularına yeni seçenek ve avantajlar sunmaya devam ettiklerini kaydeden Erer, sonbahar-kış tarifesini açıklamakla birlikte, yoğun bir sezon yaşadıklarını kaydetti. Bu dönemde yolcularına rahat edebilecekleri yeni seçenekleri sunabilmenin kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Erer, “Anlaşmayla yolcularımız artık daha çok noktada İDO biletlerine ulaşabilecek. Seyahat dünyasında farklı kulvarlarda, denizde ve karada ayrı ayrı yer alsak da neticede aynı sektörün oyuncuları olarak, yan yana gelip entegre çözümler üretilebilmesi çok güzel. Bu tür işbirliklerinin en çok yolculara yarayacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

DSC_3982

 

“Biz müşterilerimize her zaman kaliteyi veriyoruz!”

 

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız ise Metro olarak yepyeni bir yapılanma içerisinde büyük yatırımlara imza attıklarını aktardı.

 

Geçen yıl tur operatörü şeklinde konumlandırdıkları Metro Travel noktalarında müşterilerine A’dan Z’ye “Travelshop” hizmeti veren ciddi bir yatırıma imza attıklarını ve artık sadece bir otobüs markası olmaktan öteye gittiklerinin sinyallerini verdiklerini kaydeden Ayyıldız, “Bugün de bu projelerden birini hayata geçirmiş bulunuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken beklemedikleri hizmetleri de kendilerine sunarak, onlara her zaman kaliteyi veriyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.