Lezzet ve eğlence bir arada…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lezzetin ve eğlencenin yeni adresi Izaka Restaurant&Bar özel bir davetle açıldı.

 

Gümüşsuyu’nda  Park Bosphorus Otel’in roof’unda bulunan Izaka Restaurant ve Bar geçtiğimiz akşam özel bir davetle açıldı.

 

Osmanlı zamanında ”Tattırma, lezzet ve zevk hissettirme” anlamına gelen İzaka’nın açılış davetinin evsahipliğini; CVK

 

Entertainment Genel Koordinatörü İlhan Zeytun ve CVK Entertainment Operasyonlar Koordinatörü Tarkan Artış birlikte üstlendiler.

 

Bir çok tadı bir araya getiren mekanda; Ortadoğu’nun otantik yemekleri, Anadolu’nun geleneksel kebap çeşitleri, Osmanlı Saray mutfağının  kendine has lezzetlerinin yanı sıra restaurantta Dünya mutfağının geniş seçenekleri de konuklarıyla buluşturuluyor. Gecede CVK Group Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çevik ve eşi Serap Hanım konuklarıyla tek tek ilgilendiler. Kokteyl ile başlayan gecede uzun zamandır bir araya gelmemiş konuklar uzun uzun sohbet etme şansını yakalarken; davetliler daha sonra  havuz başında kendileri için özel olarak hazırlanmış masalarına geçerek özel lezzetlerin tadına bakma  fırsatını da buldular. Bu özel geceye İstanbul sosyal hayatının tanınmış bir çok siması katılırken davet geç saatlere kadar devam etti.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Vural- Meral Gökçaylı Tahire Demircan, Can Yaman Sema BasaMeral YazıcıLerzan BoynerKerim-Saba GüceylioğluFulya - Doğan GündoğduFeryal GülmanCem- Hülya KalyoncuBilgün ÇavuşoğluAtıl KutoğluArzu -Mehmet Kunt

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.