Lüks projeye yakışan davet…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri “Lüksün Yeni Doğası” sloganıyla Varyap Elements Yalıkavak projesinin tanıtımı için İstanbul gece hayatının yeni gözdesi Konsolos’da düzenlenen özel davette bir araya geldi.

 

Gecenin ev sahipliğini Varyap Yönetim Kurulu Başkanvekili ve CEO’su Erdinç Varlıbaş yaptı. Lüksün yeni doğası sloganı ile tanıtılan Elements Yalıkavak davetinde; Feryal Gülman, Siren Ertan Çarmıklı, Burcu Hanif, Zeynep Üstünel, Meral – Vural Gökçaylı, Zerrin –Olgun Zorlu, Zafer Kozanoğlu, Mimar Emre Arolat, Ayşegül Toplusoy, Selim-Birnur-Begüm Gazioğlu, Mustafa-Beste Yurttaş, Mehmet Kunt, Gülay Kamaz, Sinem Nefesoğlu, İnci Aksoy, Tuvana Büyükçınar Demir, Ayşe Azizoğlu, Berna Sağlam Naipoğlu, Meltem Kazaz, Mustafa Taviloğlu, Cengiz Abazoğlu, Selahattin Dönmez gibi iş ve cemiyet hayatının renkli isimleri yaza merhaba dedi. Geceye Aşkın Ersunan ve İlhem müzikleri ile renk kattılar.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Burcu Hanif, Zeynep Üstünel, Begüm KaramahmutoğluMeral - Vural GökçaylıMustafa Taviloğlu, Emre Arolat, İzzet ÇapaSinem Nefesoğlu, Gülay Kamaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.