Markafoni, şimdi de Zorlu Center’da!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Markafoni Grubu, sanal dünyadaki gücünü fiziksel mağazalarına taşıyor. Geçtiğimiz aylarda İstanbul’un farklı noktalarında üç şube açan Markafoni, şimdi de Zorlu Center’da, yeni mağazasını açtı. Cemiyet ve iş dünyasından önemli isimlerin katıldığı açılış etkinliğinde, Bukoli’nin internet alışverişlerinde otomatik teslimatı sağlayan akıllı makinesi de tanıtıldı.

 

Türkiye’nin moda ve yaşam tarzı stili konusunda öncü grubu Markafoni, perakende deneyimini şimdi de Zorlu Center’da açtığı yeni mağazasında tüketicilere ulaştırıyor. E-ticaretin tamamlayıcısı olarak tasarladıkları mağazalarında Markafoni, yeni ve özgün bir deneyim yaşatıyor.

 

Borusan Lojistik inovasyon ekibi tarafından internet alışverişlerinde yaşanan teslimat sorunlarına çözüm olarak geliştirilen yeni nesil teslimat modeli BUKOLİ işbirliğiyle düzenlenen açılışa, iş ve cemiyet dünyasından renkli isimler vardı.

 

Markafoni CEO’su İlker Baydar ve Borusan Lojistik Genel Müdürü Kaan Gürgenç’in  ev sahipliği yaptığı Zorlu Markafoni Mağazası’nın açılışında; L’Oréal Tüketici Ürünleri Bölümü Genel Müdürü Valery Gaucherand, Revna Demirören ile birlikte, Pınar Tezcan, Berrin Zorlu, Pınar Hotiç, Ayşe Kucuroğlu Elif Gönlüm, Özge Ulusoy, Hande Acar, Işıl Reçber, Esra Eron, Aylin Yılmaz, Ayşe Tolga, Elif Güvendik,  Pelin Kaya da yer aldı.

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Elif-Gülseren Eren Markafoni Zorlu Center Mağazası Mert Aslan, Meral Tabakoğlu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.