Narven Wellness & Thermal Hotel misafirlerini iyi yaşama davet ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bolu’nun eşsiz doğasında, 2016 yılından beri sakinlerine sağlık ve huzur dolu bir yaşam deneyimi sunan Narven Termal Kasaba bünyesinde yeni açılan Narven Wellness & Thermal Hotel, doğa ve iyi yaşam tutkunlarını ağırlamaya hazır. 

Bolu ormanlarının yamacında konumlanan otel, termal sudan gelen şifayı, bütüncül sağlıklı yaşam uygulamalarıyla bir araya getiren ve bu anlamda Türkiye’de bir ilk olan konsepti ve özel mutfağıyla öne çıkıyor. Narven Wellness & Thermal Hotel, “Yepyeni Bir Sen” mottosu ve benzersiz konseptiyle Bolu ormanlarının sakinliğinde sağlıklı bir konaklama deneyimi sunmayı vadediyor. Eşsiz doğası ile doğal bir film platosunu andıran otelde, misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutan hizmet anlayışı benimseniyor.

7’den 77’ye her yaş grubuna hitap eden geniş hizmet ağına sahip Narven Wellness & Thermal Hotel’de Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi Ödülü’ne sahip Narven Macera Parkı’nın yanı sıra; adrenalin ve heyecan tutkunları için ATV Safari ve Off-Road Turları ile birçok farklı outdoor aktiviteler de yer alıyor.

Narven Wellness & Thermal Hotel, her detayı özel tasarlanmış 97 adet tam donanımlı oda ve süitle hizmet veriyor. Doğa ile bütünleşen detaylarla tasarlanan konforlu odalar, muhteşem orman manzaralarına sahip.

Narven Wellness & Thermal Hotel, eşsiz lezzet seçenekleri sunan Nar Restoranı’nın yanı sıra Türk ve dünya mutfaklarından seçkin tatları, özenle yetiştirilmiş doğal ürünlerle sentezleyip yorumlayan Kızılcık -Restoran ile de iddialı. Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin yanı sıra Bolu’nun yöresel tatlarının da yer aldığı otelde, Bolu Gelincik Kooperatifindeki kadınların el emeğiyle hazırladığı yöresel ürünler de mutfakta kullanarak; bölgenin tanıtımına ve yerel ekonomiye sağlanan katkı devam ettiriliyor.

Ashvin Wellness & SPA bütünsel Wellness, doğal iyileşme ve gençleşmeye odaklanıyor

Sağlıklı yaşam konusunda uluslararası üne sahip değerli uzman Dr. Koshlendra Pratap mentorlüğünde konsepti şekillenen Narven Wellness & Thermal Hotel, uluslararası hizmet kalitesiyle misafirlerine sadece bir tatil değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyor.  Türkiye’nin ilk otantik tamamlayıcı ve geleneksel Wellness merkezi olan Ashvin Wellness & SPA, termal suyun olağanüstü iyileştirici özellikleri ile Bütünsel Wellness hizmetlerini bir araya getirerek Türkiye’de benzersiz bir hizmet anlayışı sunuyor. Bütünsel Wellness, doğal iyileşme ve gençleşmeye odaklanan Ashvin Wellness & SPA, Ayurveda’nın bilgeliğini termal su terapisi ile birleştiriyor. Termal suyun mineral açısından zengin özelliklerinden faydalanılarak rahatlama, detoksifikasyon ve genel sağlığı artırmak için özel tedaviler uygulanıyor ve Wellness uygulamaları termal su ile bütünleştiriliyor. Ashvin Wellness & SPA’da, Hindistan’dan saf haliyle Ayurveda ve çeşitli ileri düzey modern Wellness terapilerini içeren dünyanın en otantik tedavileri bir arada sunuluyor. Antik ve etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış terapiler, modern ve araştırmaya dayalı Wellness uygulamaları ile harmanlanıyor. Doğanın eşsiz sesiyle içsel bir dönüşüm yaşamayı vadeden Narven Wellness & Thermal Hotel, misafirlerine hayallerindeki tatili yaşayabilecekleri eşsiz bir deneyim vadediyor.