Park Şamdan G-Beyond’ta unutulmaz Cuma akşamları

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü işletmeci ve DJ Cüneyt Kurt, Bodrum’un yeni gözde mekânlarından Park Şamdan G-Beyond’ta Cuma akşamlarını unutulmaz kılmaya devam ediyor. Cemiyet ve iş dünyasından ünlü isimlerin de katıldığı organizasyon, izleyenlere unutamayacakları bir akşam sunuyor.

Cüneyt Kurt’un yaz aylarında düzenlediği geleneksel White Nights organizasyonu, bu sene de Bodrum Park Şamdan’ın ev sahipliğinde ve G Beyond’un katkılarıyla gerçekleşiyor. Her Cuma akşamı tekrarlanan etkinlik, Türkiye’nin en popüler DJ’lerinin eşsiz performanslarıyla dolu dolu geçiyor. Harika bir manzara eşliğinde başlayan gece, Park Şamdan’ın klasik menüsüyle zenginleşiyor ve ardından eğlenceli müziklerle devam ediyor. DJ’ler, en iyi seçimleri doğrultusunda hem eski hem yeni parçalarla unutulmaz bir atmosfer yaratıyor.

Park Şamdan G-Beyond’ta nefis yemekler seçkin müzik eşliğinde servis ediliyor

1982 yılından beri hizmet veren Park Şamdan, dünyaca ünlü geleneksel Türk mutfağının yanı sıra İtalyan ve Fransız menüsüyle yerli ve yabancı misafirlerine Bodrum tatilini unutulmaz kılıyor. Bodrum’un en güzel gün batımı, deneyimli şeflerin ellerinden çıkacak nefis yemekler seçkin müzikler eşliğinde Park Şamdan G-Beyond’ta mükemmel bir ambiyans yaratılıyor. Farklı isimlerin de sahne aldığı mekânda, eğlence eksik olmuyor.