Patti Smith and her band’ dan Konser

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konser

Patti Smith and her band

 

Sadece müzik tarihine değil, sanat tarihine damgasını vuran yaşayan efsane Patti Smith, 23 Haziran’da Zorlu PSM sahnesinde izleyicilerine ömür boyu unutulmayacak türden bir deneyim yaşatacak. Bugüne kadar yayınladığı 11 stüdyo albümüyle 70’li yıllardan itibaren müzik tarihini şekillendiren, Michael Stipe’tan Morrissey’e, Madonna’dan Courtney Love’a, Nirvana’dan Garbage’a birçok ünlü müzisyene ilham veren, punk rock’ın şekil aldığı yılların en önemli öncülerinden biri olan Smith’in hafızalarınızda kalıcı bir şekilde yer edecek unutulmaz performansına siz de tanıklık edebilirsiniz.

 

Sergi

Bir Sanatçının İzinde: İstanbul-Paris-İstanbul

 

Mario Prassinos sergisi, İstanbul’da Rum, sanatçı bir ailede dünyaya gelen Mario Prassinos’un Paris’te 20. yüzyıl avangartları arasında başlayan sanatsal kariyerini konu alıyor. Sanatçının resimlerden kitap illüstrasyonlarına ve dokuma örneklerine, portrelerden gravürlere uzanan farklı eserlerini bir araya getiren sergi, Prassinos’un çarpıcı ve özgün karakterini, sürrealizmle başlayıp realist bir anlayışa yönelen üslubunu ortaya koyuyor. Seza Sinanlar Uslu küratörlüğünde düzenlenen sergi ile 20. yüzyılın bu özgün ve Türkiye için gizli kalmış sanatçısı, doğumunun 100. yılında, doğduğu semt olan Pera’ya geri dönüyor.

 

Sergi Alternatif

Goal! Sergisi

 

Dünyanın en kapsamlı futbol koleksiyonu olan; 300 binden fazla parçaya sahip, 30 milyon Euro değerindeki ‘World Football Collection”ın, Barley Arts tarafından seçilen en değerli 600 eseri, Sefada Entertainment & Zorlu PSM tarafından düzenlenen Goal! Sergisi ile 5 Haziran tarihine kadar Zorlu PSM Meydan Fuaye’de futbol tutkunlarına tam manasıyla eşsiz bir gün yaşatacak.

 

Kitap

Gerçek Hesap Bu!

 

Oyuncu Nejat İşler’in Can yayınevinden çıkan kitabı ‘Gerçek Hesap Bu!’ raflarda yerini aldı. ‘Gerçek Hesap Bu!’ ile gerçeklik kavramı üzerinden hayata dair istediklerini sorgulayacaksınız. Neredesiniz, ne yapmak istiyorsunuz? İstediğiniz hayatı mı yaşıyorsunuz? İşler kitabında oyunculuğu, hastalığı ve İstanbul’dan ayrılıp Gümüşlük’e yerleşmesine kadar birçok konuyu kaleme aldı.

 

Tiyatro

Bir Delinin Hatıra Defteri

 

Erdal Beşikçioğlu’nun muhtşem performansını izlerken büyüleneceğiniz “Bir Delinin Hatıra Defteri” haziran ayında da tiyatro severler ile buluşuyor. Yaşadıklarıyla baş etmeye çalışan bir adamın hatıra defterinde yazanları konu alan oyun, sizi de içine alacak ve sıradışı bir deneyim yaşatacak. 20 Haziran’da sanatseverlere kapılarını açacak olan oyunun biletlerinizi şimdiden ayırtın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.