Qatar Airways, Sabiha Gökçen uçuşlarını arttırıyor!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Qatar Airways, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 26 Ekim’den itibaren haftanın her günü uçacak.

 

Hava yolu şirketi, 22 Mayıs 2014 tarihinden bu yana haftanın 4 günü Sabiha Gökçen’den uçuyordu. Son yıllarda gelişen turizm ekonomisi ile İstanbul varış noktası taleplerinin artması sonucu, Qatar Airways uçuşları günlük hale getirecek.

 

26 Ekim’de başlayacak olan Doha-Sabiha Gökçen Havalimanı rotasındaki ilave uçuşlar ile İstanbul’dan uçuş sayısı haftalık olarak 14’ten 17’ye çıkacak.

 

Qatar Airways, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanı sıra İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa havalimanlarına uçuyor.

 

Qatar Airways Grubu İcra Kurulu Başkanı Akbar Al Baker konu hakkında şunları söyledi: “İstanbul’a seyahat etmek isteyen Qatar Airways yolcularının artık daha esnek bir seyahat planı ve daha fazla seçeneği olacak. İlave uçuşlar ayrıca, İstanbul’dan dünyanın çeşitli yerlerine ulaşmak isteyen yolcular için de iyi bir seçenek haline gelmektedir.”

 

Artık İstanbul’a giden ve İstanbul’dan gelen yolcular, BAE, Suudi Arabistan, Bangkok, Maldivler, Bali, Singapur, Melbourne ve Hong Kong gibi popüler varış yerleri de dahil olmak üzere, havayolunun geniş kapsamlı küresel varış noktası ağı ile daha iyi bir şekilde bağlantı kurabilecekler.

 

 

HAKKINDA:

 

Qatar Hava Yolları 30 Ekim 2013 tarihinde Oneworld Birliği’ne katıldı. Hava Yolu, ilk körfez taşıyıcısı olarak müşterilerine; 150’den fazla ülkede yaklaşık 1000 havalimanı ve günlük 14 bin 250 kalkış sağlamak için küresel hava yolu ittifakı sağladı. Ödüllü taşıyıcı Qatar Hava Yolları, İngiltere Farnborough Air Show’da yıllık olarak düzenlenen Skytrax 2014 Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde 3 dalda onurlandırıldı. Hava yolu iki yıl üst üste “Dünyanın En İyi Business Class”, ikinci kez “Dünya’nın En İyi Business Class Bekleme Salonu” ve sekizinci kez “Orta Doğu’nun En iyi Hava Yolu” ödüllerine layık görüldü.

 

Qatar Hava Yolları, Farnborough Air Show’da 100 adet Boeing 777-X siparişi ile

 

70 milyar dolarlık 340 uçak siparişi verdi.

 

1494293990

 

Qatar Airways lüks bekleme salonunu görücüye çıkardı!

 

Qatar Airways, üst düzeyde eşsiz yolculuk deneyimini sunma amacı ile Hamad Uluslararası Hava Limanı’ndaki yeni bekleme salonu Al Mourjan’ı görücüye çıkardı.

 

Qatar Airways’in geçtiğimiz günlerde hizmete giren bekleme salonu, lüks seyahat severlerin ihtiyaç ve arzularına cevap vermek için tasarlandı. Salon, teknolojinin en son yeniliklerine sahip lüks bir tasarımı gözler önüne seriyor.

 

Katar’ın misafirperverliğini, başarılı bir İtalyan tasarımcı olan Antonio Citterio’nun lüks endüstriyel tasarım anlayışı ile birleştiren Al Mourjan Business Bekleme Salonu, açık bir alanda gizlilik ve rahatlık imkânı sunuyor.

 

Açık resort alanındaki aydınlatma teknolojisi, yatay yüzeyler üzerinde farklı gölge desenlerine sahip bir şekilde değişen renk sıcaklıklarına ve yoğunluklarına sahip gölgeleri yansıtan doğal bir gölgelik bulunuyor.

 

Al Mourjan; ana salon, resort alanı, aile odaları, sessiz odalar, iş merkezi ve dört yemek salonu olmak üzere toplamda bin kişilik.

 

Qatar Airways’in seçkin konukları bu eşsiz salonda seyahat deneyimlerini yeni bir seviyeye taşıyacak ve kendilerini kusursuz bir tasarım içerisinde bulacaklar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.