Range Rover elektrikli SUV modelini tanıttı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Range Rover elektrikli SUV modelini tanıttı. Sınırlı sayıda üretilecek Range Rover’ın teslimat tarihi ise 2025 ve sonrası…

Elektrikli otomobiller arasına Range Rover da adım attı. Range Rover’ın elektrikli araç modeli, bir yandan markanın geleneksel tasarım anlayışını yansıtmaya devam ederken diğer yandan tamamıyla modern bir teknolojik yaklaşım sergiliyor. Sadeliğin ön planda tutulduğu araç, gücünü tamamıyla elektronik aksamlarından alıyor. Bu modelin tarihindeki en sessiz ve en özel ve gelişmiş Range Rover olacağı vurgulanarak, sürücülere benzersiz bir deneyim sunma hedefi gözler önüne seriliyor. Elektrikli araç, şirketin bu cesur taahhütlerini desteklemek üzere gelişmiş gürültü engelleme teknolojilerini kullanarak, sürüş sırasında mükemmel bir konfor sunmayı amaçlıyor. Bu elektrikli araç, sadece teknolojik açıdan yenilikçi olmakla kalmıyor, aynı zamanda çevre dostu bir sürüş deneyimi sunarak markanın sürdürülebilirlik vizyonunu da yansıtıyor. Araçla ilgili dikkat çekici bir diğer detay ise arazi koşullarında da etkileyici bir performans sunabilmesi. 850 milimetre suyun içinden geçebilme kapasitesi gibi iddialı özelliklere sahip araç.

Üretim tarihi ve fiyatı belli değil 

Jaguar Land Rover Türkiye’den yapılan açıklamada “Range Rover Electric’in teknik özellikleri, donanım seviyeleri, tahmini üretim tarihi ve fiyat bilgileri henüz açıklanmamıştır. Sınırlı adette üretilecek Range Rover Electric’in tahmini teslimat tarihinin, 2025 yılı ve sonrası olacağı öngörülmektedir” denildi.