Sanata ve sanatçıya destek

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çağdaş Türk sanatçılarının dünyasına ve ilham aldığı noktalara “Sanat Buluşmaları” konsepti ile dokunan Manifesto, sanata ve sanatçıya katkı vermeye devam ediyor.

 

Her hafta başka bir sanatçının atölyesinde yapılan Sanat Buluşmaları’nın bu haftaki durağı Türk sanat dünyasının tanınmış isimlerinden Bubi’ nin Nişantaşı’ndaki atölyesi oldu. Birbirinden değerli çağdaş Türk sanatçılarının atölyelerine konuk olunan “Sanat Buluşmalarında” bugüne kadar Ahmet Güneştekin, Rahşan Düren, İsmet Doğan, Barış Sarıbaş, Bedri Baykam, İsmail Acar, Seçkin Pirim, Yiğit Yazıcı, Günseli Kato, Murat İrtem, Murat Tosyalı, Çağatay Odabaş, Ergin İnan gibi ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil eden değerli sanatçılarla sohbetler gerçekleştirildi.

 

Manifesto’nun kurucularından Selin Bozkurt’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe, Manifesto’nun iletişim danışmanlığı, etkinlik yönetimi ve kreatif çözümler sunduğu markaların yönetici eşleri ve kurumlar arasında işbirliği oluşturmak amacıyla hayata geçirilen ve tescilli markaları arasında bulunan Patronlar Kulübü üyelerinin eşleri katıldı.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.