Selin Bozkurt’tan yeni yaşa özel doğum günü partisi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemizi uluslararası arenada temsil eden sanatçıların baş yapıtlarını kurucusu olduğu Magnum Opus, Sanat Platformu’nda sanatseverlerle buluşturan ve her hafta sanatçı atölye ziyaretlerini gerçekleştiren Magnum Opus Sanat Platformu kurucusu ve Manifesto CEO’su Selin Bozkurt yeni yaşını Chancery, SOHO’da verdiği resepsiyon ile kutladı.

 

İletişim dünyasının başarılı isimleri arasında yer alan ve aynı zamanda Magnum Opus Sanat Platform kurucusu olan Selin Bozkurt, yeni yaşını iş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini buluşturan bir davet ile kutladı. Bundan yaklaşık 35 hafta önce,  Magnum Opus Sanat Platformunun temellerinin atılmasına öncülük eden ve bu zamana kadar Türkiye’ nin önemli çağdaş sanatçıları ile bir araya gelerek onların ilham süreçlerine tanıklık eden Bozkurt, bu güne kadar Günseli Kato, Ahmet Güneştekin, Rahşan Düren, İsmet Doğan, Barış Sarıbaş, Bedri Baykam, İsmail Acar, Seçkin Pirim, Yiğit Yazıcı, Murat İrtem, Murat Tosyalı, Çağatay Odabaş, Ergin İnan, Bubi gibi isimler ile bir araya geldi.

 

Yeni yaşını sevdikleri ile bir arada kutladı

 

Yapmış olduğu çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Selin Bozkurt yeni yaşını sevdikleri ile bir arada karşıladı. İş ve sanat dünyasının birbirinden önemli isimlerinin bir araya geldiği gecede yeni yaşının şerefine devam eden eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.  Her detayın özel olarak düşünüldüğü geceye; Zeynep Karahan Uslu, İbrahim Uslu, Zuhal Pirinçcioğlu, Ceylan Pirinçcioğlu, Nuri Öztaşkın, Ferruh Karakaşlı,  Güven ve Tuğçe Kılıç, Ayşe Ege, Nermin Aşçıoğlu, Handan Aral, Ozan Özkural, Mükemmel Sarımsakçı, Cem Kemal Mimaroğlu, Güneri Civaoğlu, Barış Sarıbaş, Çağatay Odabaş, Murat İrtem, Seydi Murat Koç gibi birbirinden özel isimler katıldı.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Selin Bozkurt, Çağatay Odabaş Selin Bozkurt, Güneri Civaoğlu Selin Bozkurt, Nuray FenercioğluSelin Bozkurt, Zeynep-İbrahim KarahanusluSeydi Murat Koç_Selin BozkurtSibel Karakaşlı_Selin Bozkurt_Zuhal Pirinçcioğlu

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.