Sevgililer Günü’nü Çırağan Sarayı’nın romantik ihtişamında kutlayın

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nice aşklara şahitlik etmiş Çırağan Sarayı, Sevgililer Günü’nde ihtişam dolu romantik konaklama ve akşam yemeği deneyimleri ile birbirinden heyecan verici sürprizler sunuyor.

Tuğra Restoran’da Gurme Menü ve Canlı Müzik Eşliğinde Romantizm

Boğaz manzarasına karşı konumlanmış, defalarca dünyanın en romantik restoranı seçilen Tuğra Restoran, Sevgililer Günü’ne özel aşk dolu menüsü ile yine çok romantik ve lezzetli. Sevgililer Günü için öne çıkan lezzetlerden; tereyağlı taze istiridye, siyah çılbırlama, taze lüfer balığı ve kış sarması, gömlek yağında dana kaburga, firik hamurunda kazlı ekmek, muskatlı yoğurt donması ve tahinli baklava yufkası gibi çok özel enfes tatlar ziyafet şöleni yaşatacak birkaç enfes lezzet arasında yer alıyor. İhtişamlı atmosferi, yenilenen dekorasyonu, Sevgililer Günü’ne özel sunulan benzersiz lezzetleri ile Boğaz’a karşı sunulan bu romantik akşam yemeğine canlı müzik melodileri eşlik edecek.

Tuğra Restoran’ın Sevgililer Günü’ne özel akşam yemeği iki kişi için 3,700 TL.

Gazebo’da Romantik Beş Çayı Ritüeli

Gazebo Lounge, yenilenen Beş Çayı konsepti ile 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel birbirinden romantik lezzetlerle dolu akşamüstü çay saatini sunuyor. Enfes lezzetlerin özel sunumlarla buluştuğu bu deneyim, sevgilisi ile romantik sohbetlere lezzet katmak isteyenleri bekliyor.

Konaklama ve Lezzetlerle Dolu Muhteşem bir Hafta Sonu

 Sevgililer Günü’nü Çırağan Sarayı’nın romantik ihtişamı içinde doyasıya geçirmek isteyen çiftlere unutulmayacak bir konaklama deneyimi sunuluyor. 12 Şubat itibarıyla sevgilisi ve kendini şımartmak isteyenler lüks odalarda konaklama ve 14 Şubat akşamı Tuğra Restoran’da romantik bir akşam yemeği ile taçlanacak. Her gün alınacak sabah kahvaltısı ve 13 Şubat Pazar günü sunulacak şehrin görkemli brunch’ının da dahil olduğu bu özel konaklama deneyimi ile çiftlere odadan geç çıkış imkânı da sunuluyor.