Siemens’ten özel davet!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankastre ürünlerde Türkiye’nin öncü markası Siemens Ev Aletleri’nin Vadi İstanbul’da gerçekleştirdiği yaz daveti, cemiyet hayatının seçkin isimlerinden yoğun ilgi gördü.

 

Siemens’in şık ve fonksiyonel ankastre ürünlerinin ilgi odağı olduğu, Vadi İstanbul’da gerçekleşen çok özel davete, Ayşe Kucuroğlu, Ayşegül Toplusoy, Işıl Reçber, Aylin Yılmaz, Begüm Tacir, Berrin Okçu, Hediye Güral, Sema Güral, Beyza Arslan, Hande Acar, Zeynep Ilıcalı, Bilge Eren ve Sitare Akdilek gibi cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı.

 

Davete katılan seçkin konuklar, Türkiye Şef ve Pastacılar Federasyonu Milli Takımı’nın kaptanı Şef Ömer Faruk’un Siemens’in ankastre ürünleri ile hazırladığı leziz yemekler eşliğinde keyifli vakit geçirdiler. Davette konuşan Siemens Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Ayşe Özkaya, Siemens’in ankastre ürünlerdeki farkını, özel bir lezzet deneyimi ile paylaşmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

 

 

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

sıtare akdilek-ayşe özkaya-demet kaptanoğluisil-recberhediye-sema-guralbilge-erenbeyza arslanberrin-okcubegum-tacirayse-kucurogluaysegul-toplusoyaylin yilmaz1-sıtare akdilek

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.