Gümüşsuyu’ndaki boğaz manzaralı Topaz Restaurant’ı kapatan Ozan Baran, 100 ortak dostlarını misafir ederek eşine unutulmaz bir doğum günü gecesi yaşattı. Ozan Baran doğum gününe katılan dostlarına hediye yerine Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışta bulunmalarını rica ederken eşi Süreyya Yalçın’ın isteği üzerine kendisi de hediye yerine Çocuk Esirgeme Kurumu’na 125 bin TL bağışta bulundu.
Ozan Baran eşi için kapattığı Topaz Restaurant’da sürprizlerle dolu bir gece organize etti. Yemek öncesi ve sonrası birbirinden ünlü isimlerin sahne aldığı doğum gününde misafirler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler. Gecede ilk olarak Ozan Doğulu ve orkestrası ile Hera Aslan’ın ardından Açelya Elmas ve Hande Dönmez sahne aldı.
Doğum günü organizasyonunu  Lys Flowers & Events sahibi Duygu Sancaklı yaparken Siyah konseptli bu özel gecede Süreyya Yalçın siyah bir kıyafet tercih ederken doğum günü pastası da aynı renkteydi. Ozan Baran Topaz Restaurant’ın işletmecisi Ecevit Yılan ile birlikte Süreyya Yalçın’a sürprizlerle dolu bir gece yaşattılar. 4 katlı siyah doğum günü pastasını kesen Ozan Baran-Süreyya Yalçın çifti bu özel gecede kendilerine eşlik eden dostlarına teşekkür ederek kadeh kaldırdı.