Taş Yapı ve Rolls-Royce’tan keyifli davet

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 yıllık Taş Yapı deneyimi ile İstanbul’un incisi, Anadolu yakasının en nezih semti Bağdat Caddesi Selamiçeşme’de yükselen Four Winds Residence, Rolls-Royce tutkunlarına müthiş bir pazar günü yaşattı.

 

Taş Yapı ev sahipliğinde gerçekleşen, iş ve cemiyet hayatından sayılı isimleri ağırlayan davet, sabahın erken saatlerinde Four Winds Residence’ın havuz kenarında yer alan keyifli bir brunch etkinliği ile başladı.

 

Tanınmış simaların yer aldığı davetliler, yemeğin ardından Four Winds Residence’ın yemyeşil bahçesinde sergilenen Rolls-Royce’ları inceleme ve deneyimleme fırsatı buldu. Dünyanın en pahalı otomobillerini üreten ve bir İngiliz klasiği olan Rolls-Royce’un Ghost modellerinin sunulduğu bu çok özel etkinliğe ilgi büyük oldu.

 

Brunch’ın ardından davetliler, İstanbul’un eşsiz tarihi yarım ada ve adalar manzarasını Bağdat Caddesi semalarından görmek için Four Winds Residence’ın örnek dairelerini gezme fırsatı buldu.

 

Eşsiz adalar ve deniz manzarasının yanı sıra projenin mimari detaylarından ve kaliteli lüks anlayışından büyük bir övgüyle söz eden davetliler; Four Winds Residence’ın terasını, spa merkezini, spor salonlarını ve yeşil alanlarını da doya doya gezme ve görme imkânına da sahip oldular.

 

ALİN - LEVENT PENSOÖMÜR GEDİK 2lEYLA - PETER ROSENBERGERMUSTAFA EZİCİ, FİKRET ERCAN, EMRULLAH TURANLIMUSTAFA ZİCİ, ÖMÜR GEDİK, EMRULLAH TURANLIHİLAL - ASUMAN AYSALECE TURANLI, HİLAL AYSALEMRULLAH TURANLI 1rolls-royce

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.