Ünlü İsimler yeni yıl için ‘Arçelik Mutfağı’nda buluştu!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, “Usla Akademi Arçelik”te buluşarak, tüm hünerlerini sergilediler…

 

Tuba Peksayar Şimayli ve Gizem Aktorun ev sahipliğinde, ‘Arçelik’le Mucize Lezzetler’ Pişirme Atölyeleri cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılımı ile Usla Akademi Arçelik mutfağında gerçekleşti. Ünlü davetliler Arçelik Mutfağı’nda Şef Emre İşler eşliğinde, ‘Happy New Year’ adlı atölyede Yunan mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden ekşi mayalı kabak çıtırı, yoğurtlu tarator, limon ve kekikli kuzu fırın, arpa şehriye ve tzatziki sos hazırladılar. Arçelik küçük ev aletlerinin mutfaktaki en büyük yardımcıları olduğunu söyleyen şef Emre İşler, Yunan yemek sanatının püf noktalarını davetlilerle paylaştı.

 

Müge Arnas, Gülgün Çavuşoğlu, Arzu Özal ve Allegra Levi’nin doğum günleri için Tuba Peksayar Şimayli ve Gizem Aktorun yaptıkları pastayı üflettiler. Kızlar bu mutlu an için teşekkür konuşması yaptılar ve pastalarını üflediler.

 

Arçelik küçük ev aletleri, Arçelik ankastre fırın ve ocaklar kullanılarak hünerlerin sergilendiği atölyede, profesyonel mutfak deneyimi yaşayan seçkin davetliler, hazırladıkları yemekleri birbirleriyle paylaşarak keyifli anlar yaşadılar.

 

Usla Akademi’deki Arçelik mutfağında unutulmaz saatlere sahne olan ve lezzetli yemeklerin yapıldığı “Arçelik ile Mucize Lezzetler” pişirme atölyesine; Gülbin Simitçioğlu, Sema Maliki, Bilge Çarmıklı, Dilara Karabay, Enci Teker, Gülşen Eren, Müge Arnas, Nükhet Çubukçu, Özge Argüder Sander, Esra Üstünkaya, Hande Can Yüce, Betül Demir, Av.Gügün Çavuşoğlu, Deniz Kurbanzade gibi ünlü isimler katıldı.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Enci Teker 1 Dilara Karabay 1 Çağla CanfenerArzu ÖzalAlegra Levi 1Ahu Orakçıoğlu 2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.