Wyndham’dan Türkiye’de ilk Dolce oteli

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Wyndham’ın Türkiye’deki portföyü, DRD Hotels ortaklığında açılan Dolce by Wyndham Çeşme Alaçatı ve iki otelin daha eklenmesiyle birlikte 120 otele yaklaştı.

Wyndham’ın Türkiye’deki portföyü, DRD Hotels ortaklığında açılan Dolce by Wyndham Çeşme Alaçatı ve iki otelin daha eklenmesiyle birlikte 120 otele yaklaştı. 95’ten fazla ülkedeki yaklaşık 9 bin 200 oteliyle dünyanın franchise veren önde gelen otel şirketlerinden Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye’deki ilk Dolce oteli olan Dolce by Wyndham Çeşme Alaçatı’nın açılışını duyurdu. Otel sahibi ve işletmecisi DRD Hotels ile Wyndham arasındaki ortaklık, La Quinta by Wyndham Çeşme ve Wyndham Datça Perili Bay otellerinin de açılışıyla genişliyor. Wyndham’ın Türkiye’de şu anda 120’ye yakın oteli bulunuyor.

Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı Dimitris Manikis, “Dolce by Wyndham markasını Türkiye’ye getirmemiz, büyüme stratejimizde önemli bir dönüm noktasını oluşturuyor. Açık ve faal durumdaki otel sayısı bazında Türkiye’deki en büyük uluslararası otel grubu olarak, DRD Hotels ile birlikte Çeşme ve Datça’da gerçekleştirdiğimiz bu yeni açılışlarla, Türkiye’nin kıyılarında ve hızla gelişen şehirlerinde yüksek kaliteye sahip ve üst segmentteki konaklama hizmetlerimizi çeşitlendirme kararlılığımızı ortaya koyuyoruz. Bu ortaklıkla, bir yandan otellerde konaklamayı erişilebilir kılarken, aynı zamanda misafirlerimize olağanüstü deneyimler sunma hedefimizi de bir kez daha vurgulamış oluyoruz” dedi.

DRD Hotels Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Hakan Aydın ise, “Wyndham Hotels & Resorts ile olan ortaklığımızı, her biri kendine özgü özelliklere sahip üç farklı marka altında yaptığımız bu açılışlarla büyütüyoruz. Otellerimizi, hem yurt içinden hem yurt dışından ziyaretçilere hitap eden, Türkiye’nin en popüler destinasyonlarına taşıyoruz. Wyndham’ın globaldeki gücü, sınıfının en iyisi teknolojileri ve yaklaşık 108 milyon kayıtlı Wyndham Rewards üyesine erişim imkanı bir araya geldiğinde, misafir deneyimini ileri bir noktaya taşıyan ve büyümemize güç katan eşsiz bir platform oluşturuyor. Wyndham’ın kendi adını taşıyan markasıyla Datça’da gerçekleştirdiğimiz yeni açılışımız da üst segmentte ve hizmet çeşitliliğine sahip konaklama imkanları sunma kararlılığımızı yansıtıyor” ifadelerini kullandı.

Yapılan açıklamaya göre; Wyndham Datça Perili Bay: Datça yarımadasındaki ilk Wyndham oteli olan bu tesis, yeşil doğası ve turkuaz sularıyla meşhur bu bölgeyi ziyaret edenlere özel bir konfor sunuyor. Wyndham Datça Perili Bay’in 152 geniş odası, otelin misafirlerine özel ve Mavi Bayraklı koyunun manzaralarına bakıyor. Otelin sunduğu zengin olanaklar arasında açık havuzlar, tam donanımlı bir fitness merkezi, yenilenmeye ve dinlenmeye yardımcı olan bir spa ve sauna da yer alıyor. Otelin içindeki iki restoran yemek yemeyi özel bir deneyime dönüştürüyor. Wyndham Datça Perili Bay, macera veya dinlenme fırsatlarının izini sürenler için ideal bir seçenek sunuyor. Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye genelinde, yeni açılan Dolce by Wyndham Çeşme Alaçatı, La Quinta by Wyndham Çeşme ve Wyndham Datça Perili Bay de dahil olmak üzere, açık ve faal durumda 120’ye yakın oteli bulunuyor. Bunlara ek olarak, şirketin Türkiye’deki proje stokunda 25’ten fazla otel projesi daha yer alıyor. Wyndham’ın Türkiye’deki otelleri aynı zamanda USA Today ve U.S. News & World Report okuyucuları tarafından bir numaralı otel ödül programı seçilen Wyndham Rewards kapsamında yer alıyor. 60 binden fazla otel, resort tatil kulübü ve kiralık tatil evinin dahil olduğu Wyndham Rewards, üyelerine konaklamaları için diğer tüm otel ödül programlarından daha fazla ve daha cömert seçenekler sunuyor. Detaylı bilgiye wyndhamrewards.com adresinden ulaşılabilecek.