Yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçer!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sevgili Black or White okurları, Aralık ayı yılın son ayı ve artık 2015 yılına giriyoruz…

 

“Yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçer” diye bir söz vardır ya ben de bu noktadan yola çıkarak, bu ayki yazımda sizlerin yeni yıl gecesini daha eğlenceli geçirebilmeniz için önerilerde bulundum…

 

Dışarıda yapılan yılbaşı gecesi organizasyonları beni hep kasmıştır. Çünkü bu organizasyonlar bana hep şartlı eğlence veya bu gece en çok biz eğleneceğiz yarışı gibi geliyor.

 

Oysaki en rahat eğleneceğiniz organizasyonlar şüphesiz ki evlerde yapılanlar. Bu tür eğlenceler son yıllarda da oldukça revaçta. Sebebi ise evde olmanın rahatlığından dolayı kimseye rezil olma veya kasılma gibi bir derdiniz olmadan içinizden geldiği gibi, standartlarını sizin belirlediğiniz bir ortamda eğlenebiliyor olmanız…

 

Evinizde düzenlediğiniz organizasyonun en büyük artısı, konseptten, misafir sayısına ve hatta yiyecek-içecek menüsüne kadar her şeyi kendi arzu ettiğiniz şekilde veya misafirlerinizin beklentileri doğrultusunda düzenleme imkânınızın bulunması…

 

Yeni yıl partilerinin olmazsa olmazı görsellik… Farklı bir ambiyans yaratıp misafirlerinize yeni yılın heyecanını görsel olarak yaşatmanız oldukça önemli. Bu noktada süsleme ve dekor için parti malzemeleri satan mağazalardan yararlanabilirsiniz. Vaktiniz varsa misafirlerinizin kişilik özelliklerine göre hazırlayacağınız mesajlı kartlar da onlara kendilerini özel hissettirecek ve partinize renk katacaktır.

 

Eğer DJ’ iniz yoksa yada teknik ekipman için bütçeyi organize edemiyorsanız, elinizde bulunan imkanlar doğrultusunda kendi playlist’inizi oluşturarak işin müzik kısmını da çok rahat ayarlayabilirsiniz. DJ’siz, ses ve ışık sistemi olmadan parti olmaz” diyorsanız da bunu sizin için organize edebilecek organizasyon firmalarından profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Ama tabi ki de yılbaşı gecesi illaki dışarıya çıkmayın, asla eğlenemezsiniz demiyorum. Ev partileri dışında gidebileceğiniz gece kulüplerine ait tavsiyelerimi de Top Ten olarak sizinle paylaşmak isterim:

 

1- 360 ISTANBUL

2-  PROPAGANDA

3- KLOSTER

4- BILLIONAIRE

5- RAW

6- MASQUERADE

7- ULUS 29 FOOD BAR

8- LUCCA

9- 360 EAST

10- INDIGO

 

Ayni zamanda herkesin kendi zevkine, müzik tarzına göre  seçim yapabileceği bir çok etkinlik ve konser de yılbaşı gecesi alternatifleri arasında.

 

Şimdiden hepinizin yeni yılını kutluyorum. Umarım 2015 hepimiz için ve ülkemiz için güzel bir yıl olur.

 

Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle…

 

facebook/DJSERHANSABANLAR

facebook/GarageEvent

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.