Yıldızlar çocuklar için buluştu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Raffles İstanbul Zorlu Center’ da Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına gerçekleşen “Fransa Gecesi”nde Anne-Marie David, Corinne Hermes ve Jeane Manson gibi önemli sanatçılar sahne aldı…

 

Kültürlerarası iletişim ve etkileşimi sağlamayı ve ülkelerarası ilişkilerin gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen “Ülkeler Buluşması” kapsamında Fransa Başkonsolosluğu işbirliğiyle Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına Raffles Otel İstanbul’un desteğiyle bir gece organize edildi.

 

18 Şubat’ta gerçekleşen Fransa Gecesi’nde Eurovision Şarkı yarışması 1973 yılı birincisi Anne-Marie David ve 1983 yılı birincisi CorinneHermes’in yanı sıra JeaneManson gibi sevilen sanatçılar Erkan Özerman’ın desteğiyle sahne aldı.

 

Gecenin sunuculuğunu Ece Vahapoğlu gönüllü olarak üstlenirken, Fransız sanatçıların takdimini Christina Haydar yaptı. Fransa’nın sembollerinin, lezzetlerinin ve önemli markalarının yer aldığı organizasyonda Önder Bali şefliğinde Kargalar Kafeste Şov ve Ajda Ahu Giray da canlı performanslarıyla bu muhteşem geceye katkıda bulundu.

 

Öner Evez’in gönüllü koreografisini üstlendiği, Tülin Şahin’in baş mankenliğinde gerçekleşen Gyunel Defilesi, geceye farklı bir renk kattı. Harvey Nichols ve Brandroom’larda yer alan Gyunel tasarımları Sponza takıları ile kombinlenirken, defiledeki mankenlerin saçlarını Ata Kuaför, makyajlarını ise MAC gönüllü olarak hazırladı.

 

Gelecek nesillerin yetişmesine ve kültürel gelişimine katkı sağlamak için geliri Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na bağışlanan gece,  Ata Kuaför, Doğuş Oto, Eye Connection, Fauchon Paris Le Cafe, Gyunel, Lacoste, Louis Vuitton, MAC, MichelHerbelin, Özyeğin Üniversitesi LE CordonBleu, Pegasus Havayolları, Raffles İstanbul Zorlu Center, Sponza, Tatilsa, TAV Havalimanları ve Van Cleef&Arpels’in destekleriyle gerçekleşti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.