ZUBİZU üyelerine özel kutlama

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en seçkin markalarına hitap eden, Doğuş Müşteri Sistemleri’nin yeni mobil uygulaması ZUBİZU, bu kez Sevgililer Günü etkinliğine sponsor olarak imzasını attı. ‘ZUBİZU Valentine’s Day Shopping’ etkinliğinde seçkin marka ve tasarımcıları bir araya getiren ZUBİZU, iki gün boyunca katılımcılara çok özel sürprizler sundu.

10-11 Şubat tarihlerinde gerçekleşen ‘ZUBİZU Valentine’s Day Shopping’ etkinliğinde ZUBİZU üyeleri, özel sürprizler ve indirimli alışveriş ayrıcalığı ile karşılaştı. Ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği özel etkinlikte, Misela, Magnolia Culture, AA Architecture, Haremlique, Mehry Mu, Mer’s, Kwanpen, Serenk, Alef, Melis Goral, Palmhouse, Layla Decoration, Cowshed gibi 30’u aşkın seçkin marka ve tasarımcının ev dekorasyonu, sanat, aksesuar ve takı gibi ürünleri sergilendi.

Cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı

Keyifli bir ortam yaratmak için her ayrıntının titizlikle gözden geçirildiği etkinliğe, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Edvina Sponza, Aslı Bayraktar, Yasemin Özil, Yelda Elmas, Aylin Tahincioğlu, Şebnem Aslan, Serra Türker, Ayşe Çavuşoğlu, Işıl Reçber, Elif Gönlüm, Tansa Mermerci, Ebru Edin de katıldı.

ZUBİZU üyelerine, etkinlik boyunca yaptıkları alışverişlerde ve modern klasik İtalyan restoranı Cecconi’s de indirim avantajı sağlandı.

Cemre Birand kitabını imzaladı

Soho House Istanbul Big Room’daki etkinlik sırasında ayrıca, Mehmet Ali Birand’ın eşi Cemre Birand da, yeni yayımlanan ‘Memoş’a Sözüm Vardı’ adlı kitabını imzaladı. Etkinlikte okuyucularıyla buluşan Cemre Birand, katılımcıların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaştı.

 

Sevgilisine ya da kendine hediye almak isteyenlerin ilgisini çeken ‘ZUBİZU Valentine’s Day Shopping’ etkinliğinin kurgu ve marka danışmanlığını cemiyet hayatının tanınan iş kadınlarından Canan Köksal, altyapı, kurulum ve organizasyonunu İris Behar yaptı.

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Ayşe Çavuşoğlu Ebru Edin Dildar Elif GönlümFaruk SürenMerih TuranSerra Turker

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.