11. Mücevher tasarım yarışması yapıldı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından bu yıl “Anadolu’nun Nadir Endemikleri” teması ve “Doğanın Sessiz Çığlığı” başlığıyla düzenlenen 11. Mücevher Tasarım Yarışması’nın sonuçları, Wow İstanbul Hotel’de  düzenlenen görkemli bir törenle açıklandı. 

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği tören, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle ve Mücevher İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Kamar’ın konuşmalarıyla başladı. Yarışma kapsamında aralarında Özgün Mücevher Tasarımcısı Avedis Kendir, Uluslararası Mücevher Sanatçısı Cosimo Vinci gibi isimlerin yer aldığı jüri tarafından finale çıkmaya hak kazanan 10 tasarım, ilk olarak  ünlü manken Özge Ulusoy’un podyuma çıktığı defile ile davetlilere tanıtıldı. Gecede Defne Samyeli’nin yarışmaya özel tasarladığı hem Türkçe hem de İngilizce olan repertuarını seslendirdiği canlı performans ile renklendi.

 

 

 

Tasarimyarismasikazanan_toplu_gorsel                                                                                                                                                                    Öykü Serter (2)          Özge Ulusoy (2)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.