2017’ye Durgun Merhaba…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin zirve noktalarından biri olan kış turizmin gözde merkezi Uludağ’da yağan bol kar otelcilerin yüzünü güldürürken bu yılbaşı ünlü simalar dağa fazla ilgi göstermedi.

 

Türkiye genelinde yeni yıl kutlamaları geçmiş yıllara göre durgun ve sakin geçti. Son aylarda yaşanan terör olayları yüzünden yılbaşı ve eğlence hayatı beklenen ilgiyi göremedi. Yoğun kar yağışı yüzünden zaman zaman yolların bile kapandığı Uludağ’da dağın popüler otellerinden My Mountain Ağaoğlu, Grand Yazıcı ve Alkoçlar Otel uzun aradan sonra ilk kez yılbaşında yüzde yüz doluluk oranına ulaştılar. Yazıcı Otellerinin sahibi Hayri Yazıcı her yıl olduğu gibi bu yılda tüm aileyi yanında toplayarak yeni yıla otellerinde girdiler. Saatler 24.00 gösterdiğinde birbirlerini tebrik edip sarılan Yazıcı Ailesi daha sonra misafirleri ile birlikte yeni yıla girmenin keyfini çıkardılar. TAV’ın CEO’su Suha Güçsav her yıl olduğu gibi bu yılda geleneği bozmayarak eşi Ülkem Hanım ve oğlu Ali ile birlikte yakın arkadaşlarının sahibi olduğu Grand Yazıcı Otel’de yeni yılı karşıladılar. Bursalı işadamı Burak Duraner’de her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıla Uludağ’da eşi Özlem Duraner ile girdi.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Engin Altan Düzyatan 1 Şenay - Cemal Yarar Gülşah - Ender Alkoçlar Gülnur Güneş neslisah-engin altan duzyatanKoray - Sena Ağaoğlu Kırcal

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.