Acıbadem, Fenerbahçe’nin yeni sağlık sponsoru oldu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni sezon transfer çalışmalarını TFF’nin koyduğu harcama limitinin gölgesinde sürdüren Fenerbahçe, Acıbadem Sağlık Grubu ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) açıkladığı harcama limitlerinden olumsuz anlamda en çok etkilenen kulüplerin başında gelen Fenerbahçe, bu sıkıntılı süreci aşmak için sponsorluk anlaşmalarına devam ediyor. Sarı-Lacivertli kulüp bu yöndeki çalışmalar kapsamında sürpriz bir hamleye imza attı. Uzun süredir Medical Park ve Liv Hospital ile sağlık sponsorluğunu sürdüren Fenerbahçe’de flaş bir değişim yaşandı. Sarı lacivertliler, Eski TFF Başkanı ve eski Fenerbahçe Başkan Adayı Mehmet Ali Aydınlar’ın sahibi olduğu Acıbadem Sağlık Grubu ile anlaşmaya vardı. Öte yandan resmi internet sitesinden eski sağlık sponsorları hakkında teşekkür mesajı yayınlayan Fenerbahçe Kulübü şu ifadelere yer verdi; “Kulübümüzün sağlık sponsoru olarak uzun yıllardır eşsiz destekleriyle yanımızda olan, işbirliğimiz çerçevesinde salgın dönemi de dâhil olmak üzere Kulübümüzün hem sporcuları hem de çalışanları adına hiçbir talebini geri çevirmeyen Medical Park Hastaneler Grubu / Liv Hospital’a, bugüne kadarki tüm katkıları için teşekkür ediyor; çalışmalarında başarılar diliyoruz.”

Mehmet Ali Aydınlar’dan Fenerbahçe’ye destek

3 Temmuz sürecinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlığını yürüten ve aldığı kararlarla Sarı-Lacivertli camiada adeta kötü adam ilan edilen iş insanı Mehmet Ali Aydınlar ’ın sahibi olduğu Acıbadem Sağlık Grubu kulübün sağlık sponsoru oldu.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.