Aslan Kral galası yapıldı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Unutulmaz animasyon film Aslan Kral’ın (The Lion King), live action (canlı aksiyon) versiyonunun beyazperde gösterimi öncesi dünya prömiyeri yapıldı.

90’lı yılların sevilen animasyonu Aslan Kral’ın (The Lion King), live action (canlı aksiyon) filmi olarak yeniden beyazperdeye gelmesine sayılı gün kala filmin dünya prömiyeri yapıldı. Ünlü yıldızların katıldığı prömiyere Beyonce, kızı ile birlikte geldi. Hollywood’daki Dolby Tiyatrosu’nda dün gerçekleştirilen prömiyere filmin seslendirme sanatçıları da katıldı.  Dizi karakterlerini seslendirenlerden biri de ünlü şarkıcı Beyonce idi. 37 yaşındaki şarkıcı, galaya 7 yaşındaki kızı Blue Ivy ile birlikte katıldı. 19 Temmuz’da vizyona görecek olan filmin en son tanıtımında, şarkıcı Beyonce ve oyuncu Donald Glover, Elton John’un ‘Can You Feel The Love Tonight’ adlı şarkısını seslendirmişti. İkili, galada da yan yana geldi.

Aslan Kral galasından görüntüler…

,1MkagGWkD0W2CVxphZ8sxg ,6P672KrbH0CCQK6F8Mz87Q ,BGiEQVtrAkGGjKgUIf1y6g ,hs7cHLXDgE-p8vdzHF64Cw ,HZaqQ51y1E2ZTQAGb7dl8A ,mXc6qQCABUevL-6535N0-Q ,nat-Ew1EYkmOgJCti40ykw ,OZGQbRmfFUy7DjtvcXGyvg ,qlreMdL_ykqC9ZsGsMORAA ,SvAHCrXEe0GNFI391oddLg ,w40KrQL4-UC5wE7mgpQUVQ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.