Aslışah Alkoçlar Beğenmediğim için tanıtmadım…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aslışah Alkoçlar’ın sosyal medya hesaplarında tanıtmak için bazı markalardan ürün aldığı sonrasındaysa reklamlarını yapmadığı iddia edildi. Alkoçlar ise, çıkan haberlerden sonra, “Beğenmediğim için tanıtmadım” dedi.

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, tanıtım yapması için kendisine gönderilen ürünlerin tanıtımını yapmadığı gerekçesiyle markalar tarafından suçlandı. İddiaya göre Alkoçlar, reklam karşılığı markalardan ürün istedi. Sonrasında ürünlerin reklamını yapmayarak, markaları engelledi. Markalar, ürünleri teslim alan Alkoçlar’ı ayrıca dolandırıcılıkla suçladı. Alkoçlar ise Instagram hesabından bir açıklama yaparak kendisini savundu.

Sosyetik güzel şunları söyledi:

Göz önünde olduğum ve stilim beğenildiği için markalar bana kıyafet yolluyor. Ancak her gelen hediyeyi burada post edemem. Takdir edersiniz ki öncelikle benim ürüne inanmam gerekiyor. Sırf gönderdiği bir ürünü kullanmam için durmaksızın edilen telefonlarla taciz etmek ne demek? Bu rahatsızlık veren hareket sonucunda markayı evet, engelledim. Gönderdiklerini de ihtiyaç sahibi gençlere ilettim.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.