Azimut Yachts 50. Yılını Kutladı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İtalyan yat üreticisi Azimut Yachts’in Türkiye distribütörü Karina Marine Group’un düzenlediği “Azimut Türkiye Yaz Buluşması”na bu yıl Azimut|Benetti Group’un 50.yaş kutlamaları Bodrum’da Şark Saatçiliğin temsilcisi olduğu Ulysse Nardin ile damga vurdu.

Azimut Yachts temsilcilerinin yanısıra Karina Marine Group Genel Müdürü Murat Soydaş, Şark Saatçilik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eliaçık ve Ulysse Nardin Bölge Satış Müdürü Massimo Bonfigli ve Technogym Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Vittorio Zagaia ev sahipliğinde yapılan özel davete iş, sanat ve cemiyet dünyasından Aytek-Gözde Şavkan, Aysel-Beril Akçay, Timur-Banu Savcı, Ayşe-Erol Demirer, Gilman Karadeniz, Nesligül Aksoy, Ayşe Burcu-İhsan Kaya, Daria-Tayfun Yurdaer gibi isimler büyük ilgi gösterdi.

İsviçre saat endüstrisine yön veren pek çok önemli markanın Türkiye distribütörlüğünü yapan Şark Saatçillik’in temsilcisi olduğu Ulysse Nardin’in ana sponsorluğunda yapılan gecede lüks mega yat saatinin ruhunu taşıyan, yalnıza 30 parçayla sınırlı, platinyumdan yapılma yeni Marine Mega Yacht saat  modeli de ilk defa bu buluşmada saat meraklılarıyla buluştu.

Davetlilerin büyük beğenisini kazanan yeni Marine Mega Yacht saatleri, Marine koleksiyonunun izlerini ve Ulysse Nardin’in kurulduğu 1846 yılından beri değişmez özelliklerinden denizcilik tutkusunu takip ediyor. Yeni nesil gemi pervanelerinden esinlenen kafesle donatılmış dönen bir tourbillon aracılığıyla çalışan “Marine Mega Yacht” saatleri, okyanus dalgaları arasında kendine yol açan gemi pruvasını anımsatan 3D “grand feu” emaye kadrana ev sahipliği yapan özel bir koleksiyon. Deniz yolculuğunun mükemmel alegorisi bu eser, yalnızca Ulysse Nardin tarafından yaratılabilecek avangart bir saat tasarımı aracılığıyla, ustaca işlenmiş denizcilik lüksünün modern ruhunu özetliyor. Platinyumdan yapılma ve tüm dünyada yalnızca 30 parçayla sınırlı bu özgün saatçilik eseri, 1846 yılından beri denizciler için saat üretiminde uzman Ulysse Nardin tarafından yaratıldı.

azimutdavv6 azimutdavv7 azimutdavv8 azimutdavv9 azimutdavv10 azimutdavv11 azimutdavv12 azimutdavv1 azimutdavv3 azimutdavv4 azimutdavv5

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.