Başkan Çebi, Rahmi Koç’un bağış miktarını açıkladı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Rahmi Koç’un yaptığı bağış miktarını açıkladı.

Başkan Ahmet Nur Çebi, ödül senin gecesinde ilk bağışı yapan kişinin Rahmi Koç olduğunu açıkladı. Etkinlik öncesinde konuşan Çebi, Bütün sporseverlere güzel bir yayın diliyorum. Bu gece bizim içi farklı ve önemli. Bu taşın altına elimizi hepimiz beraber koymalıyız. bütün Beşiktaşlılardan ellerinden geldiğince bize destek olmalarını istiyorum. 300 bine yakın SMS aldık, ifadelerini kullandı.

Rahmi Koç 10 Milyon TL katkı sağladı 

rahmi Koç’un bağışını duyuran Çebi, ‘Camiamızın ağabeyi dediğimiz Beşiktaş’a her zor zamanda destek olmuş Sayın Rahmi Koç’un kampanyamıza 10 milyon Lira destek vererek programımıza başlayacağımızı söylemek istiyorum.’ açıklamasını yaptı.

Yönetimden 5, benden 5 Milyon TL

“Yönetim kurulum 5 milyon TL bağışta bulunuyor. Ben de Beşiktaş Başkanı olarak 5 milyon TL bağışta bulunuyorum.” dedi. Berna Çebi telefonla canlı yayına bağlanarak canlı yayına eşine sürpriz yaparak 500 bin TL Beşiktaş Kulübü’nün kadın sporcularına bağış yaptı. İş dünyasının birçok tanınmış isminin destek olduğu gecede toplam 72 milyon TL bağış yapılırken Beşiktaşlılığıyla tanınan çok sayıda iş adamınında destek vermeyişi ise dikkatlerden kaçmadı. Kuyumcular Odası Başkan Yardımcısı iş adamı Burak Yakın ise BJK amlemli 1 milyon TL değerinde 1093 adet külçe altın ve 2051 bin olmak üzere toplam 1 milyon 2051 bin tl bağışlayarak yardım gecesinde ön plana çıktı. Ayrıca iş adamı Hüseyin Yücel 1 milyon 1903 TL bağış yaparken Jolly Tur’un patronu Mete Vardar, 100 bin TL bağışta bulundu.

Reşit ÖZET

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.