‘Başyapıtlar Koleksiyonu’ sanatseverlerle buluştu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bali Art Gallery, Osmanlı, Klasik, Çağdaş ve Modern sanat eserleriyle harmanlanmış toplam 71 eserin yer aldığı “Başyapıtlar Koleksiyonu” adlı muhteşem sergisini sanatseverlerle buluşturdu.

Bali Art Gallery Sergi Salonu’nda Hakan, Tarkan ve Serkan Bali’nin ev sahipliğinde geçtiğimiz akşam gerçekleşen “Başyapıtlar Koleksiyonu” sergisinin açılış davetine İstanbul’un sanatseverleri ve cemiyet hayatının önde gelen önemli isimlerinin yanı sıra siyaset ve iş dünyasından da çok sayıda önemli isim katıldı.

Açılış davetinde sanatseverler Osmanlı, Klasik, Çağdaş ve Modern sanat eserleriyle harmanlanmış, aralarında Ali Sami Boyar’ın dünyadaki en büyük ebatlı “Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u Fethi” tablosunun da yer aldığı birçok üstadın eserlerini ilk defa bu derece zengin bir koleksiyonda bir arada görme fırsatı buldular.

Serginin Çağdaş ve Modern eserler bölümünde ise Fahr El Nissa Zeid, Mübin Orhon, Erol Akyavaş, Burhan Doğançay, Neşe Erdok, Yüksel Arslan, Ömer Uluç, Ferruh Başağa, Şadan Bezeyiş, Ergin İnan, Kemal Önsoy, Devrim Erbil, Güngör Taner ve Ahmet Güneştekin gibi sanatçıların eserleri bulunuyor.

kok1 kok2 kok3 kok4 kok5 kok6 kok8 kok9 kok11 kok12 kok13

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.