Benan&Esin Terzioğlu, yeni markalarını tanıttı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

QIMU BAGS’in yaratıcıları Benan&Esin Terzioğlu, markanın yeni üyeleri olan Patra, Qaila New ve Prokopi’yi Arnavutköy’de bulunan showroomlarında düzenlenen özel bir davet ile tanıttı.

QIMU BAGS’in yaratıcıları Benan&Esin Terzioğlu, markanın yeni üyeleri olan Patra, Qaila New ve Prokopi’yi Arnavutköy’de bulunan showroomlarında düzenlenen özel bir davet ile tanıttı. Çin mitolojisinin manevi lideri Buda’nın  ’’Charity Bowl’’ yardım kesesi olarak bilinen Patra Kesesi ’nden ilham alan çantalar; mistik bir algı oluşturuyor. Şıklık, rahatlık ve zamansızlık temalarını sahiplenen QIMU BAGS; el işçiliği olan Patra’da  kaseyi  andıran yuvarlak form ile markanın temsili olan el işçiliği örgüyü harmanladı. QIMU BAGS’in imza modellerinden birisi olan Qaila New yeni sezonu dinamik ve renkli karşılıyor. Kalın örgüler ile detaylandırılan Qaila New, süet deriler ve özgün metal aksesuarla zenginleştirilmiş parçaları Serap Tibuk, Aslı Pamir, Füsun Kuran gibi cemiyet hayatının ünlü simaları inceledi.

Gülen Yelmen Mihriban Seyhan Özlem Erçağlar Rüya Büyüktetik Serap Tibuk Zeynep Karahan Aslı Pamir Benan,Ersin Terzioğlu Didem Bağrıaçık Füsun Kuran

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.