Beyz-i Şah Mağazası Açıldı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beyza Uyanoğlu ve Neslişah Düzyatan’ın kurucusu oldukları Türk markası Beyz-i Şah, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katıldığı bir davetle konsept mağazası açıldı.

Türkiye’nin saklı kalmış, unutulmaya yüz tutan zanaat dalları ile çağdaş sanat temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan dekoratif tasarım markası Beyz-i Şah, doğu ve batı senteziyle birlikte tasarımlarını ilk konsept mağazasında sunuyor. Heykelden kahve fincanına, koltuktan çinilere kadar değerli sanatçılarla çalışılmış özel objeler yaşam alanlarına pozitif renk ve şıklık vadediyor.

Geleneksel Türk motiflerinin ve Batı’nın iddialı tasarımlarının bir araya geldiği Türk markası Beyz-i Şah’ın, Şişli Marriott Hotel’deki mağaza açılışı gerçekleşti.

Davete Hülya Koçyiğit, Gülşah Alkoçlar, Selin Gökbakar, Aleyna Tilki, Demet Sabancı,Engin Altan Düzyatan, Işıl Reçber, Feryal Gülman, Hakan Akkaya, Berrin Zorlu, Esra Oflaz Güvenkaya, Sanem Tezman,Didem Balçın, Siren Ertan, Haluk Akakçe, Berrin Yoleri, Gül Gölge, Fatoş Sarıgül gibi sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı.

beyzisah20 beyzisah21 beyzisah22 beyzisah23 beyzisah1 beyzisah2 beyzisah3 beyzisah4 beyzisah5 beyzisah6 beyzisah7 beyzisah8 beyzisah9 beyzisah10 beyzisah12 beyzisah13 beyzisah15 beyzisah16 beyzisah18 beyzisah19 tunay

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.