Das Das’da Bob Geldof Rüzgarı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki ayrı güne yayılan Festtogether  Ataşehir’deki DasDas’ta sosyal sorumluluk deyince tüm dünyada akla gelen ilk isimlerden biri olan İrlandalı rockstar ve aktivist Bob Geldof ve Büyük Ev Ablukada (Akustik) grubunun konserleri ile start aldı.

“Demokratik bir şehir olan İstanbul’da olmak büyük bir onurdur. Teşekkürler İstanbul” cümlesini Türkçe söyleyen Bob Geldof, sonrasında en sevilen şarkılarını arka arkaya söyleyerek hayranlarını coşturdu.

Geceye katılan cemiyet ve sanat hayatından ünlü isimler arasında   Didem Balçın, Mert Fırat, Tülin Özen, Sibel Kerimoğlu, İdil Fırat,  Hande Tibuk, Feraye Tanyolaç ve Serhan Süzer vardı.

Dünyaca ünlü aktivist, konserini bitirirken “İrlandalı ya da Türk olmanız fark etmez, hiç kimse siyasi fikirleri nedeniyle yargılanamaz” dedi. Bir sezon boyunca 7’den 70’e sayısız sanatseveri ağırlayan DasDas, bu konserle birlikte sezona hızlı bir giriş yaptı. Yeni sezonda kapalı gişe oyunları, yeni prodüksiyonları ve konser ile atölyeleriyle misafirleriyle buluşacak olan mekanda, birçok etkinlik sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

8dasdada870 1dasdada870 2dasdada870 3dasdada870 5dasdada870 6dasdada870

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.