Buddha-Bar Beach’de lezzet resitali…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Buddha-Bar Beach, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort, Spa & The Residences” ve “Buddha-Bar” işbirliği ile misafirlerine farklı yemek ve müzik içerikleri ile benzersiz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Buddha-Bar Beach Bodrum, menüsünde yer alan “Ni-Thai Tiger Prawn Robata”, “Deep Fried Lobster Dumpling”, “Negima Chicken Robata”, “Beef Robata”, “Lamb Chops”, “Buddha Bar Beach Sushi Rolls” “King  Of The Beach” ve “Citrus Cheesecake” gibi imza lezzetleri ile Bodrum’un hayran bırakan güzelliğinde bir cennet vadediyor.

Buddha-Bar Beach, Worldwide global şefi Zuzumo’nun özel reçeteleri ile Asya-Akdeniz mutfaklarından aldığı ilhamla herkesin damak tadına hitap eden çağdaş füzyon menüsünü sunuyor. Doğu ve Batı lezzetleri, ustalıkla dengelenerek Suşiden Ceviche’ye kadar en kaliteli ve taze yerel malzemelerle hazırlanan deniz ürünleri ve eşsiz yerel lezzetler de menüde vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

Özellikle küresel bir marka olan Buddha-Bar’ın şeflerinden öğrendiklerini kendi becerileriyle tamamlayan genç Suşi ustası Azize Varlıer’ın suşileri ve Budda-Bar Beach Bodrum Şefi Furkan Kınalıkuzu’nun ve ekibinin robata tekniğiyle hazırladığı etleri en çok merak edilen ve konuşulan lezzetler arasında yer alıyor.

Buddha-Bar Beach Bodrum deneyiminde önemli rol oynayan miksolojistler markanın çok çeşitli imza kokteyllerini hazırlıyorlar. Beş duyuya hitap eden kokteyllere dünyanın değişik yerlerinden gelen aromalar ve egzotik baharatlar katan Buddha Bar’ın global miksolojisti Francesco Galdi’nin  sanat eseri güzelliğinde efsane karışımları da hazırlanarak misafirlere sunuluyor. Buddha-Bar Beach Bodrum, teknelere özel servis ve bağlama imkanları sunarak marina konsepti ile tekne ve yatların da bu yaz şimdiden uğrak noktası olmaya başladı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.